DWA MEDALE KUBY KULAKA W OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE DZIECI I MŁODZIEŻY W JU-JITSU SPORTOWYM

  • 19.12.2021, 15:22
  • Jaroslaw Mazanek
DWA MEDALE KUBY KULAKA W OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE DZIECI I MŁODZIEŻY W JU-JITSU… foto: Musashi Żarki Letnisko

Podziel się:

Oceń:

(Katowice, Żarki-Letnisko) W pierwszą niedzielę listopada w hali MOSiR-u w Katowicach przy ul. Alfreda 1 odbył się szósty klasyfikacyjny turniej z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym sezon 2021. Łącznie w czterech grupach wiekowych rywalizowało 445 zawodników z 36 klubów. Rywalizacja odbywała się na 4 matach w konkurencjach Fighting, Fighting bez I Fazy, Ne-waza, Ne -waza no gi oraz Duo-system. Klub Musashi Żarki Letnisko w pojedynkę reprezentował Kuba Kulak, który zdobył złoty i brązowy medal.

W pierwszą niedzielę listopada w hali MOSiR-u w Katowicach przy ul. Alfreda 1 odbył się szósty klasyfikacyjny turniej z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym sezon 2021. Łącznie w czterech grupach wiekowych rywalizowało 445 zawodników z 36 klubów. Rywalizacja odbywała się na 4 matach w konkurencjach Fighting, Fighting bez I Fazy, Ne-waza, Ne -waza no gi oraz Duo-system. Klub Musashi Żarki Letnisko w pojedynkę reprezentował Kuba Kulak, który zdobył złoty i brązowy medal. Z zachowaniem wszelkich obostrzeń związanych z obowiązującym stanem epidemiologicznym zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe, które rywalizowały w wyznaczonych godzinach minimalizując liczbę osób na hali. (tu),

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe