ANETA Z DĄBROWNA WYSZŁA ZA TUNEZYJCZYKA. PAŃSTWO POLSKIE CIĄGLE ODMAWIA MU PRZYJAZDU

  • 17.06.2021, 10:47 (aktualizacja 17.06.2021, 10:53)
  • red
ANETA Z DĄBROWNA WYSZŁA ZA TUNEZYJCZYKA. PAŃSTWO POLSKIE CIĄGLE ODMAWIA… Jarosław Mazanek Aneta Zlitni czeka już rok na swojego męża Tunezyjczyka. Państwo Polskie nie chce, żeby rodzina żyła razem?

Podziel się:

Oceń:

(Dąbrowno, gm. Niegowa) Dąbrowno w gminie Niegowa to jedno z miejsc na Jurze, gdzie trafić niełatwo. Jadąc od Niegowy skręcamy w lewo, krętą drogą najpierw przez Mzurów, dolinami i wąwozami. Turyści raczej tu nie zaglądają, choć doliny i wąwozy mają wiele uroku. Tu z trójką dzieci mieszka Aneta Ep Zlitni. Obco brzmiące, tym bardziej w Dąbrownie, nazwisko przyjęła od męża Tunezyjczyka. Aneta i Lazhar pobrali się prawie rok temu, w Tunezji. Najpierw miłość, po kilku latach ślub. Ale małżonkowie mogą tylko spotykać się przez internet. Polski konsulat w Tunisie już 4 razy odmówił dla Lazhara wizy wjazdowej do Polski. Co ciekawe, za każdym razem polskie służby konsularne podają inny powód odmowy wpuszczenia męża do Polski. Raz jest to niewłaściwe ubezpieczenie, innym razem „niewystarczający powód przyjazdu”. Czyżby przytulenie żony, a nawet… sex z nią nie był dla Rzeczypospolitej wystarczającym powodem? Od miesięcy polski rząd utrudnia połączenie małżonków. Żona mieszka w Dąbrownie. Mąż w Djerbie na wyspie o tej samej nazwie, gdzie w Tunezji są popularne kurorty.

Więcej w piątkowej Gazecie Myszkowskiej i Kurierze Zawierciańskim 18 czerwca!

red

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hanusia
Hanusia 07.10.2021, 05:55
Szkoda dziewczyny że się dała omamić przez jakiegoś Tunezyjczyka...Jemu tylko chodzi o wiazd na terytorium Uni, a potem tylko dziewczyna będzie miała problemy.I jeszcze jak ma dzieci ta kobieta, to niech sobie zapomni że bedzię z nią mieszkał🙉😁..On spierniczy do Niemiec,Anglii...Daj sobie spokój. To nie dla Ciebie taki człowiek...
Czytelnik
Czytelnik 18.06.2021, 07:01
Kilkuletnia miłość.. trochę oszukany tekst, z którego wychodzi, że mając męża prowadziła internetową znajomość, która doprowadziła do rozwodu przez młodego Tunezyjczyka, który zawrócił kobiecie w średnim wieku i szybkiego ślubu z obcokrajowcem dla wizy. Ta sprawa ma drugą stronę medalu i nic dziwnego, że polskie służby nadal odmawiają wpuszczenia tego człowieka.
Zlitni Aneta
Zlitni Aneta 25.06.2021, 15:48
Jak ktoś nie zna prawdy to niech nie pisze głupot na nasz temat. Małżeństwo to się rozpadło przez byłego męża, który nadużywał alkoholu i robił co dziennie awantury w domu nie pomogła nawet niebieska karta. Obecny mąż kocha mnie i dzieci szczerze nie dla wizy.
Turystka
Turystka 17.06.2021, 13:04
Dolinami i wąwozami do Dąbrowna? Ktoś tu nigdy nie był w Dąbrownie 😂😂
Jarosław Mazanek
Jarosław Mazanek 17.06.2021, 13:12
Od Niegowy przez Mzurów bardzo malownicza droga właśnie dolinami i wąwozami.
Anna
Anna 17.06.2021, 12:09
A ta Pani nie chce pojechać do męża do Tunezji?
Zlitni Aneta
Zlitni Aneta 25.06.2021, 18:35
Ta pani chce jechac do męża i jechac z mężem do ambasady. Kazdy ma prawo ułożyc sobie zycie na nowo i mieszkac tam gdzie chce.
Zlitni Aneta
Zlitni Aneta 25.06.2021, 16:13
Ta pani chce jechac do męża i razem z mężem chce jechac do ambasady aby złożyc dokumenty o wizę. Każdy ma prawo ułożyć sobie życie na nowo i mieszkać tam gdzie chce.
JotM
JotM 17.06.2021, 13:12
Piszemy o tym więcej jutro

Pozostałe