Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 25 czerwca 2026 04:44
Przeczytaj!
Reklama Biuro Podróży MAXIM Travel
Reklama 2
Reklama

Artykuły

FERIE „ODJECHAŁY” NA ŁYŻWACH
FERIE „ODJECHAŁY” NA ŁYŻWACH
(Koziegłowy) Nawet siarczysty mróz nie zniechęcił uczestników imprezy, podczas której zakończono ferie na Białym Orliku w Koziegłowach. Czas zimowej przerwy od nauki pożegnano na sportowo, licznymi konkursami sprawnościowymi i, jak na lodowisko przystało, meczem hokejowym. 19.02.2012 23:49
Reklama
Reklama
MÓGŁ POWIĘKSZYĆ TRAGICZNĄ STATYSTYKĘ
MÓGŁ POWIĘKSZYĆ TRAGICZNĄ STATYSTYKĘ
(Myszków) Czujności i wrażliwości jednego z mieszkańców miasta oraz szybkości działania odpowiednich służb zawdzięcza życie 36-letni myszkowianin, który w czwartek 2 lutego, zamroczony alkoholem przysnął na chodniku przy ulicy 1-Maja. Dochodziła godzina 17.00, słupek rtęci w termometrach wskazywał 19 „kresek” poniżej zera. 11.02.2012 21:13
Reklama
Reklama
DZIECKO RANNE W WYPADKU
DZIECKO RANNE W WYPADKU
(Myszków) Ośmioletni chłopiec został ranny w wyniku zderzenia Volkswagena Passata z Seicento. Dokładne okoliczności tego wypadku, do którego doszło w czwartek 2 lutego wyjaśniają myszkowscy policjanci. 11.02.2012 21:13
Reklama
PKS KONTRA PKS
PKS KONTRA PKS
(Myszków, Częstochowa) Pani Stefania na co dzień mieszka w Krakowie, ale jest też silnie związana z Myszkowem, gdzie do dziś mieszka jej mama, którą często odwiedza. Do niedawna komunikacja między miastami nie sprawiała jej kłopotu, uległo to zmianie kiedy PKP zlikwidowało popołudniowe połączenie z grodem Kraka. Jest co prawda autobus PKS wyjeżdżający z Częstochowy i przejeżdżający przez Myszków, kłopot w tym, że zatrzymuje się dopiero w Mrzygłodzie. Dlaczego nie w centrum? Bo nie chce go na swoim dworcu myszkowski PKS. 11.02.2012 21:12
Reklama
Reklama
STARE WOZY STRAŻAKÓW
STARE WOZY STRAŻAKÓW
(Niegowa) Wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Niegowa złożyły już dokumenty rozliczeniowe za 2011 rok, które są obecnie sprawdzane przez Urząd Gminy. Na sesji Rady Gminy we wtorek, 31 stycznia pojawił się Komendant Gminny OSP Niegowa, Stanisław Mizgała, przedstawiając krótki raport z działalności jednostek w gminie. Zaapelował jednocześnie o zakup nowego samochodu strażackiego, których średni wiek to ponad 20 lat. 11.02.2012 21:11
ZNIKA WIEŻA GAZOWNIKA
ZNIKA WIEŻA GAZOWNIKA
(Myszków) Niedawno zlikwidowana została wieża, tuż przy myszkowskiej Gazowni, na ul. 3 Maja, należąca do spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Takich wież w całej Polsce jest 17, jednak wszystkie – jak zapewniają przedstawiciele spółki – zostaną zlikwidowane. Służące do przesyłania danych obiekty stały się bezużyteczne. 11.02.2012 21:10
Reklama
SANIKO SIĘ WYPRZEDAJE
SANIKO SIĘ WYPRZEDAJE
(Myszków) Trudna sytuacja finansowa należącej do miasta spółki sprawiła, że na sprzedaż idzie część jej dotychczasowego majątku. SANIKO  pozbędzie się m.in. niepotrzebnych już po przegranym przetargu na komunikację miejską w Myszkowie autobusów. Okazuje się, że najtrudniejszy czas dla spółki dopiero nadchodzi. 11.02.2012 21:09
Reklama
Reklama
Reklama
WZMOCNIMY POZYCJĘ BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH
WZMOCNIMY POZYCJĘ BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH
SK Bank, czyli Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa z Wołomina to wg. różnych rankingów trzeci, albo czwarty pod względem wielkości bank spółdzielczy w Polsce. Od początku stycznia działa w Myszkowie pierwszy oddział SK Banku na Śląsku. Kolejny ma powstać jeszcze w tym roku w Zawierciu. W sobotę 4 lutego myszkowski oddział SK Banku przy ul. Pułaskiego 12 został oficjalnie otwarty z udziałem przedstawicieli Zarządu i Rady Nadzorczej banku. 11.02.2012 21:09
JEDEN Z OSTAŃCÓW „BRAMĄ LASECKICH”?
JEDEN Z OSTAŃCÓW „BRAMĄ LASECKICH”?
(Niegowa, Bobolice) Dariusz i Jarosław Laseccy złożyli do gminy Niegowa wniosek o nadanie urzędowej nazwy „Brama Laseckich” jednemu z jurajskich ostańców, znajdujących się u podnóża zamku w Bobolicach. Teraz wniosek będzie opiniowany za pomocą ankiet, wypełnianych przez mieszkańców gminy Niegowa. 11.02.2012 21:08
Reklama
Piotruś Wiśniewski Mistrzem Śląska
Piotruś Wiśniewski Mistrzem Śląska
Podopieczny Remigiusza Surmy, dziesięcioletni Piotrek Wiśniewski zdobył tytuł Mistrza Śląska w tenisie ziemnym. Nasz reprezentant miał już w swojej karierze okazję do trenowania z jedną z najlepszych tenisistek na świecie Karoliną Woźniacki.   11.02.2012 21:07
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama