Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 4 kwietnia 2026 12:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

W OBRONIE NIEZAWISŁYCH SĘDZIÓW

W sobotę przed sądami w Częstochowie odbyła się pikieta organizowana przez Komitet Obrony Demokracji w obronie sędziów szykanowanych dyscyplinarkami, odsunięciem od orzekania za to, że respektują prawo Unii Europejskiej. Wśród szykanowanych sędziów znalazł się sędzia Sądu Okręgowego w Częstochowie Adam Synakiewicz.
W OBRONIE NIEZAWISŁYCH SĘDZIÓW
Sędzia Marzanna Piekarska-Drążek z Sądu Apelacyjnego w Warszawie przyjechała wesprzeć sędziego Adama Synakiewicza
Podziel się
Oceń

W sobotniej pikiecie wzięła udział sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie Marzanna Piekarska-Drążek. Nawiązywano też do właśnie rozpoczynającego się zjazdu Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, które skupia około 3600 z około 10 tysięcy polskich sędziów. 

Za głosy wsparcia udzielane sędziemu SO Adamowi Synakiewiczowi dziękował jego ojciec. 

O powodach, dlaczego sędzia Adam Synakiewicz został odsunięty od orzekania przez Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro pisaliśmy w artykule z 19-09-21:

W OBRONIE SĘDZIEGO SYNAKIEWICZA

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DabTreść komentarza: CAŁY MYSZKÓW TO JEDEN ROZKOPANY I DZIURAWY GNÓJ, SMRÓD I BRUD !!!A przecież w Myszkowie rządzi od 12 lat lewactwo...? Dziwne co??? chłe! chłe! chłe!!!!Data dodania komentarza: 2.04.2026, 15:30Źródło komentarza: WIELKANOC POWIAT JEDNAK OFERUJE NAM W BRUDZIEAutor komentarza: RenataTreść komentarza: Jedynie 20 lat za takie BESTIALSTWO ??? SKANDALICZNY WYROK!Data dodania komentarza: 31.03.2026, 16:44Źródło komentarza: 20 LAT WIĘZIENIA ZA ZABÓJSTWO KSIĘDZA W KŁOBUCKU. PROKURATOR CHCIAŁ DOŻYWOCIAAutor komentarza: SąsiadkaTreść komentarza: Znam tą rodzinę mieszkam niedaleko tej patologi pomimo zgłoszeń powinni dawno ratować zwierzęta mało tego dzieci są tam jeszcze w tej patologi gdzie opieka społeczna na skargi sąsiadów jak córki przyjeżdżają z dziećmi piją i nogi rozkładają na widoku dzieci nikt nie reagujeData dodania komentarza: 27.03.2026, 22:48Źródło komentarza: BIŁ METALOWYM PRĘTEM CIELNĄ KROWĘ. W OBORZE BYŁY WYCIEŃCZONE KROWY, A ZA OBORĄ TRUCHŁA CIELĄT. TO OBOK NASAutor komentarza: KobietaTreść komentarza: Proszę sobie nie drwić z tej dziewczyny, która była w depresji. Kobieta została zgwałcona najpierw przez swojego chłopaka a następnie doszło do zbiorowego gwałtu. Sprawców nie złapano. Po gwałcie zbiorowym załamała się i próbowała popełnić samobójstwo, które doprowadziło do sparaliżowania. Dwa lata walczyła o możliwość eutanazji. Nie jestem zwolenniczką eutanazji ale też nie będę oceniać jej. Nie drwij człowieku.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 20:06Źródło komentarza: ORGANISTA ZATRZYMANY NA WNIOSEK PROKURATURY!Autor komentarza: Smog zabija ludziTreść komentarza: Są dofinansowania i rodzina też może pomóc w finansowaniu starszej osobie z niską emeryturą a nie tylko czekać po spadek. Nawet łatwiej jej będzie obsłużyć nowy piec. Jeżeli starsza osoba jest sama nie ma spadkobierców to co innego. Smog zabija.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 19:48Źródło komentarza: 24 mieszkańców kontra 12 kopciuchów. Jeśli postępowania potwierdzą naruszenie przepisów uchwały antysmogowej, właściciele będe musieli wymienić pieceAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Zabrakło jednej istotnej informacji. Sądził paleo czy neosędzia bo taki cyrk ostatnio bardzo modny w tzw. wymiarze sprawiedliwości.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:29Źródło komentarza: 20 LAT WIĘZIENIA ZA ZABÓJSTWO KSIĘDZA W KŁOBUCKU. PROKURATOR CHCIAŁ DOŻYWOCIA
Reklama
Reklama
Reklama