Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 09:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

Artykuły

CMENTARZ OŚWIETLONY
CMENTARZ OŚWIETLONY
(Żarki) Dzięki współpracy gminy, żareckiej parafii i miłośników miasta wypiękniał teren wokół zabytkowego cmentarza przy ul. Ofiar Katynia w Żarkach. Od 8 kwietnia wzdłuż ulicy (na wysokości cmentarza parafialnego), przy obelisku oraz przy wejściu na teren nekropolii funkcjonuje nowe oświetlenie. Łącznie zamontowano 6 lamp typu parkowego, w tym trzy na terenie cmentarza. Ponadto został doświetlony krzyż znajdujący się przy wejściu na cmentarz. (AK)   20.04.2009 10:35
Reklama
Reklama
BURMISTRZ PROMUJE SWOJĄ NIEUDOLNOŚĆ?
BURMISTRZ PROMUJE SWOJĄ NIEUDOLNOŚĆ?
(Myszków) Po co gminy tworzą w Internecie własne strony? Wydawałoby się, żeby chwalić się w świecie, sukcesami, o porażkach zwykle miasta uprzejmie milczą. Na tym tle strona Myszkowa www.miastomyszkow.pl wyróżnia się niezwykle. W sensacyjnym, brukowym tonie burmistrz informuje o swoich porażkach! Niestety, zwykle przekręcając fakty, odwracając kota ogonem. 20.04.2009 10:31
Reklama
Reklama
NA WIELKANOC MIAŁY BYĆ ZARĘCZYNY
NA WIELKANOC MIAŁY BYĆ ZARĘCZYNY
(Myszków) Justyna Bekus trafiła do myszkowskiego szpitala na wycięcie pęcherzyka żółciowego. Po kilku dniach „w stanie dobrym” –jak czytamy w karcie wypisu ze szpitala, wypisana została do domu. Dwa dni później wraca na oddział chirurgiczny w fatalnym stanie, z krwiakiem pod wątrobą, perforacją jelit. Po dwóch kolejnych operacjach i kolejnych 6 dniach trafia na oddział intensywnej terapii do Zawiercia. Po kilku dniach umiera na ropne zapalenie otrzewnej. 7 kwietnia matka zmarłej dziewczyny składa do Prokuratury w Myszkowie doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Jej zdaniem, w Myszkowie doszło do zaniedbań lub błędów w leczeniu córki, co doprowadziło do jej śmierci. Czy młoda dziewczyna, która trafiła na rutynową operację musiała umrzeć? 16.04.2009 22:53
Reklama
TRAGEDIA NA PRZEJŚCIU
TRAGEDIA NA PRZEJŚCIU
(Myszków) Myszkowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku do jakiego doszło w poniedziałek 6 kwietnia przy przejściu dla pieszych na ul. Pułaskiego, w okolicach Starostwa Powiatowego. 16.04.2009 22:47
Reklama
Reklama
Wygrana i spokojniejsze święta
Wygrana i spokojniejsze święta
MKS Myszków - Górnik 09 Mysłowice (b) – 2:1 (1:0)   W minioną środę (8 kwietnia) podopieczni Andrzeja Lenartowicza wygrali na własnym boisku bardzo ważne spotkanie. To pierwsza wygrana myszkowian tej wiosny. W sobotę (18.04) nasza ekipa zmierzy się na wyjeździe ze Slavią Ruda Śląska. 16.04.2009 22:17
Porażki czołówki
Porażki czołówki
Dwie kolejki rozegrali czwartoligowcy. W środę (8 kwietnia) punkty zdobywały ekipy z dołu klasyfikacji. Kolejne mecze rozegrane zostaną w sobotę (18 kwietnia). 16.04.2009 22:13
Reklama
Derby dla Kamienicy
Derby dla Kamienicy
Kamienica Polska – Polonia Poraj – 1 :0 (0:0)   Poloniści przegrali na wyjeździe derbowe spotkanie z Kamienicą Polską. Miejscowi cieszyli się z wygranej w najskromniejszym rozmiarze. Przed podopiecznymi Łuaksza Stachery mecze z Lotnikiem Kościelec i z Jurą Niegowa. 16.04.2009 22:03
Reklama
Reklama
Reklama
Znakomite zwycięstwo i niespodziewana porażka
Znakomite zwycięstwo i niespodziewana porażka
Nasi siatkarze zaliczyli znakomite zwycięstwo na własnym parkiecie w starciu z wyżej notowanym rywalem z Zabrza. Niestety dzień później doznali niespodziewanej porażki i nie będą liczyli się już w walce o najwyższe cele. 16.04.2009 22:00
Niespodzianki w okręgówce
Niespodzianki w okręgówce
W drugiej kolejce wiosennej, faworyci ulegali w starciu z niżej notowanymi ekipami. Skra Częstochowa zaliczyła w Kaletach 20. zwycięstwo z rzędu. Jura i Polonia plasują się tuż nad strefą spadkową. 16.04.2009 21:54
Reklama
Wysoka porażka Orła
Wysoka porażka Orła
Wysokiej porażki doznali na własnym boisku w pierwszym meczu wiosennym gracze Orła Przybynów. 16.04.2009 21:44
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama