Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 04:02
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Artykuły

UMOWA DZIERŻAWY JESZCZE NIE PODPISANA
UMOWA DZIERŻAWY JESZCZE NIE PODPISANA
(Żarki) Członkowie komisji masztowej spotkali się po raz kolejny 13 maja. Jak wyjaśniła  jej przewodnicząca Halina Wyporska, powodem zwołania posiedzenia są znaczne opóźnienia w podpisaniu umowy dzierżawy działki gminnej, na której ma stanąć nowa wieża telefoniczna. Stara – spod urzędu miasta – ma być zgodnie z planem zlikwidowana. 22.05.2009 10:55
Reklama
Reklama
DROGA ZA ROK, ALE NIE NA STO PROCENT
DROGA ZA ROK, ALE NIE NA STO PROCENT
(Zaborze) – Tak na sto procent obiecać nie mogę, ale mam dużą nadzieję, że w 2010 roku wasza droga będzie wyremontowana – mówił do mieszkańców Zaborza wicestarosta Jan Kieras, który wraz z burmistrzem Klemensem Podlejskim i Przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Żarki Stanisławą Nowak uczestniczył w zorganizowanym tam 17 maja br. w spotkaniu wiejskim. 22.05.2009 10:53
Reklama
Reklama
Złoto dla Bajora
Złoto dla Bajora
Myszkowianin Ryszard Bajor zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Weteranów w trójboju siłowym, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach. Nasz reprezentant zdobył również brązowy medal w swojej kategorii wiekowej w wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc. 22.05.2009 10:36
Reklama
Śladami mistrzów
Śladami mistrzów
Rafał Zawadzki zajął pierwsze miejsce podczas otwartego turnieju wyciskania sztangi na ławeczce leżąc w Rybniku w kategorii do 100 kg. W przedziale do 82.5 kg na drugim miejscu uplasował się inny myszkowianin, trenujący pod okiem Tomasza Będkowskiego - Andrzej Małolepszy. 22.05.2009 10:33
Reklama
Reklama
Zieloni grają o pietruszkę
Zieloni grają o pietruszkę
Zieloni Żarki – Włodar Częstochowa – 0:1 (0:0)   Podopieczni Janusza Kościelnego przegrali w ubiegłą sobotę (16.05) przed własną publicznością w najskromniejszym rozmiarze z wyżej notowanym Włodarem Częstochowa. W najbliższy weekend żarczanie będą gościli w Myszkowie. 22.05.2009 10:30
Błysnęli skutecznością
Błysnęli skutecznością
Aż 35 bramek wpadło w piątej kolejce spotkań Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Zina Cup. Kolo rozgromiło Przychodnię Światowit, Mijaczów nie dał najmniejszych szans Alfredo, a Tribag okazał się o jedną bramkę lepszy od Kacpra. kolejne mecze w poniedziałek 25 maja. 22.05.2009 10:28
Reklama
Coraz bliżej okręgówki
Coraz bliżej okręgówki
Unia Rędziny – MKS Myszków – 1:0 (0:0)   Myszkowianie przegrali w miniony weekend z niżej notowaną Unią Rędziny, dla której gola zdobył Damian Sołtysik. W najbliższą sobotę (23 maja) podopieczni Krzysztofa Całusa będą podejmowali Zielonych Żarki. 22.05.2009 10:18
Reklama
Reklama
Reklama
Dofinansowanie dla Polonii Poraj
Dofinansowanie dla Polonii Poraj
Klub LKS Polonia Poraj złożył wniosek do Ministerstwa Sportu i otrzymał wsparcie w postaci sprzętu sportowego dla dzieci na łączną sumę 2500 zł. Wszystko to w ramach projektu Orlik 2012. Koszulki, piłki futbolowe, koszykowe i siatkarskie, pachołki, tyczki, oraz narzutki odebrali w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach wiceprezes klubu  Łukasz Stachera, oraz kierownik klubu Andrzej Pawłowski. Polonia otrzymała również dofinansowanie do końca roku na zatrudnienie trenera animatora przy obiekcie Orlik 2012. 22.05.2009 10:16
Jura bez punktów
Jura bez punktów
Kamienica Polska (b) - Jura Niegowa – 3:2 (2:1)   Niegowienia przegrali w meczu 27 kolejki na wyjeździe z Kamienicą Polską. Sędzia podyktował zaraz na początku meczu dwa rzuty karne dla gospodarzy. Gole dla Jury strzelali Adam i Michał Haładusowie. 22.05.2009 10:13
Reklama
Zostały cztery kolejki
Zostały cztery kolejki
Częstochowianie powiększyli przewagę nad Sarmacją Będzin, która zremisowała w Łabędach. W dole tabeli konto doładowała tylko Unia Rędziny. Do końca rozgrywek sezonu 2008/09 zostały cztery kolejki. 22.05.2009 10:04
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama