Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 04:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Artykuły

ŚMIERĆ NA TORACH: WYPADEK CZY SAMOBÓJSTWO?
ŚMIERĆ NA TORACH: WYPADEK CZY SAMOBÓJSTWO?
(Myszków) 64-letnia mieszkanka Myszkowa zginęła tragicznie pod kołami pociągu. Do wypadku doszło we wtorek 12 maja po godz. 8.00 w okolicach dworca PKP w Myszkowie (w pobliżu dawnej „Myjni”). Myszkowianka przechodząc przez tory, została śmiertelnie potrącona przez pociąg pośpieszny relacji Racibórz – Warszawa Wschodnia. 18.05.2009 13:37
Reklama
Reklama
SPOŁECZNIE UŻYTECZNI
SPOŁECZNIE UŻYTECZNI
(Żarki) Po raz czwarty ruszyły w gminie Żarki prace społecznie użyteczne. W programie bierze udział 20 bezrobotnych (w tym 11 mężczyzn), którzy objęci są pomocą socjalną. 18.05.2009 13:17
Reklama
Reklama
Pińczyce wygrały na szczycie
Pińczyce wygrały na szczycie
Gryf Pińczyce pokonał w meczu na szczycie lidera i wskoczył na szczyt notowań. Unia Masłońskie doznała wysokiej porażki przed własną publicznością w starciu z Orłami Kusięta. 18.05.2009 12:39
Reklama
Spadną tylko Soborzyce
Spadną tylko Soborzyce
W miniony weekend rozegrana została 20 kolejka spotkań rozgrywek A klasy. Najwyższą wygraną zanotowała Sparta Siedlec Duży. 18.05.2009 12:34
Reklama
Reklama
POŻEGNALI MATURZYSTÓW Z KWIATKOWSKIEGO
POŻEGNALI MATURZYSTÓW Z KWIATKOWSKIEGO
(Myszków) Dla wszystkich uczniów zbliża się upragniony koniec roku szkolnego. Już 30 kwietnia jako pierwszy pożegnał maturzystów Zespół Szkół nr 1. W pozostałych szkołach średnich powiatu podobne uroczystości odbędą się dopiero za miesiąc. 18.05.2009 12:15
LEKCJE W KAWIARNIANEJ ATMOSFERZE
LEKCJE W KAWIARNIANEJ ATMOSFERZE
(Żarki) W Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach odbył się 3 kwietnia br. Dzień Hotelarza, Gastronomika i Handlowca. Uczniowie z tej okazji piekli ciasta, przygotowali witryny sklepowe i pięknie nakrywali do stołu. 18.05.2009 11:58
Reklama
PIASKOWE WAŁY NA MODRZEJOWSKIEJ
PIASKOWE WAŁY NA MODRZEJOWSKIEJ
(Myszków) Jeden z mieszkańców ul. Modrzejowskiej w Myszkowie skarży się na bałagan panujący na jego ulicy. Piasek, który zalega jeszcze po zimowym odśnieżaniu, sięga krawężnika. Nikt też nie interesuje się zarośniętym poboczem, które z wolna przeradza się w śmietnisko. Czy tak powinna wyglądać miejska ulica? 18.05.2009 11:22
Reklama
Reklama
Reklama
MIESZKAŃCY: NIE BYŁO ŻADNEJ MANIPULACJI PETYCJĄ
MIESZKAŃCY: NIE BYŁO ŻADNEJ MANIPULACJI PETYCJĄ
(Zaborze) Podczas spotkania we wiejskiej świetlicy (9 maja) mieszkańcy Zaborza przedstawili swoje stanowisko w sprawie dyskusji toczącej się na sesji Rady Miejskiej w Żarkach, a opisanej w artykule „Droga i petycja wzbudzają emocje” opublikowanym w Gazecie Myszkowskiej nr 18. Mieszkańcy poczuli się oburzeni, że zarzuca się im kłamstwa i pomówienia, a zwłaszcza podpisywanie petycji „w ciemno”. 18.05.2009 10:41
KIM JEST „WYSOKI URZĘDNIK”?
KIM JEST „WYSOKI URZĘDNIK”?
(Myszków) Naszej gazecie udało się znaleźć świadka rozmowy, pomiędzy radnym Eugeniuszem Bugajem, a dyrektor Przedszkola nr 2 Iwoną Warmuz,  w której ta druga potwierdziła, że była zmuszana do dopisania pod protokołami Rady Pedagogicznej uwag dotyczących budowy drogi przy przedszkolu. Choć nie padło w tej rozmowie nazwisko burmistrza Myszkowa, dyrektorka skinieniem głowy potwierdziła, że był to „wysoki urzędnik” Urzędu Miasta Myszkowa  (sprostowane dotyczące szczegółów treści rozmowy na wniosek radnego Bugaja drukujemy na końcu artykułu). Później, w rozmowie z Gazetą Myszkowską dyrektor Warmuz zaprzeczała wszelkim naciskom. Ale okazało się, że rozmowę słyszała inna radna. Małgorzata Kłósek, potwierdziła, że rozmowa miała właśnie taki przebieg. 18.05.2009 10:36
Reklama
PECHOWY REMONT „TRÓJKI”
PECHOWY REMONT „TRÓJKI”
(Myszków) Remontu w Zespole Szkół Nr 3 w Myszkowie nie można zaliczyć do szczęśliwych. Do styczniowej awarii kaloryferów, której efektem była zalana pracownia informatyczna i zimno w szkole doszło w tym tygodniu zalanie sufitów w dwóch salach lekcyjnych i holu w gimnazjum. To z kolei następstwa gwałtownej, poniedziałkowej ulewy. 18.05.2009 10:33
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama