Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 16 czerwca 2025 15:15
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

NOWE PRACOWNIE W SP1 W PORĘBIE

Pracownia muzyczna, logopedyczna, a także świetlica gier i zabaw – to nowe pracownie w SP1 w Porębie, które przeszły gruntowny remont oraz zostały dodatkowo wyposażone. Remont przeprowadzono dzięki środkom z Urzędu Miasta w Porębie.
Podziel się
Oceń

Pracownia muzyczna została gruntownie wyremontowana, otrzymała monitor interaktywny oraz nowe meble. Oprócz tego w pracowni pojawiły się nowe instrumenty takie jak trójkąty, marakasy, klawesy, dzwonki diatoniczne, shaker perkusyjny oraz skrzynia perkusyjna. Jak mówi dyrektor placówki Agnieszka Andrzejewska, pracownia muzyczna będzie służyła również do zajęć pedagogiki specjalnej oraz do zajęć rytmicznych. 
Metamorfozę przeszła również szkolna pracownia logopedyczna.

-Została wyremontowana i kompletnie wyposażona w nowoczesne pomoce logopedyczne. Dla przykładu: w gry i środki dydaktyczne takie jak trening logopedyczny, bambikowe logoprzygody, grafomotoryka od szlaczka krzywego, treningi logopedyczne, ale też multimedialne programy: np. zestaw logopedii Pro Gold czy mTalent percepcja słuchowa – mówi dyrektor porębskiej SP1. Dzięki pracowni uczniowie będą mogli popracować nad swoim słuchem, wzrokiem, a także wzbogacą swoje słownictwo.
Przy okazji generalnych remontów udało się również utworzyć świetlicę gier i zabaw, która została wyposażona w cztery stanowiska komputerowe oraz dodatkowe szafki na książki dla uczniów.
26 stycznia 2021 roku burmistrz Poręby Ryszard Spyra dokonał oficjalnego odbioru dwóch wyremontowanych sal. Koszt wyposażenia pracowni wynoszący 30 tys. złotych został sfinansowany z rezerwy subwencji oświatowej, którą miasto otrzymało od MEiN. 
(ps) Foto: UM Poręba 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TynfTreść komentarza: BUCHA! CHA! CHA!!! PRZYGADAŁ KOCIOŁ GARNKOWI!! BUCHA!!!!! CHA!!!!! CHA!!!!!!! Ręce człowiekowi opadają.. Ależ Panie Profesorze , wystarcza mi sam życiorys. po co ten prześmieszny tekst...???? Chyba się nie mylę Panie Profesorze..... Co.???Data dodania komentarza: 15.06.2025, 10:37Źródło komentarza: ManipulacjaAutor komentarza: Gina:)Treść komentarza: byłam na ferracie Hura Jura - świetne miejsca , przepiekna okolica bardzo dobrze zorganizowane miejsce z daleka od zgiełku miasta i tłumów ludzi, niesmaowita perełka.polecam równiez z dziecmi.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 09:48Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: Aga pokolenie ZTreść komentarza: Koleś ma konfederackie poglądy brak szacunku dla kobiet . Bufon, milionami na koncie ma być autorytetem! Dzisiaj jest ten jutro będzie inny influencerData dodania komentarza: 8.06.2025, 17:56Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Jak już szukacie dziury w całym to obejrzyjcie sobie najpierw komentarz na ten temat na bezstronnym Kale Zero na YT a potem snujcie teorie spiskowe. Jak ktoś przeczytał książkę Rafał (tylko same słowa Trzaskowskiego) to mógł zmienić zdanie na temat tego mitomana i narcyza. Pewnie GM nie czytała tego "dzieła" to chętnie udostępnię.Data dodania komentarza: 7.06.2025, 06:19Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?Autor komentarza: KarolaTreść komentarza: Gratulacje 👏Data dodania komentarza: 6.06.2025, 21:32Źródło komentarza: POLSKA A NIE ROZUMIE POLSKI B. PRZERWANA REWOLUCJA Z 15 PAŹDZIERNIKA 2023Autor komentarza: Szok skandalTreść komentarza: Szok pomylić się przy dwóch kandydatachData dodania komentarza: 6.06.2025, 21:08Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?
Reklama
Reklama
Reklama