Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 30 kwietnia 2025 11:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Komentujemy MEMy:

TRUMP ODCINA WALCZĄCĄ UKRAINĘ OD INFORMACJI WYWIADOWCZYCH

Administracja rządu USA Prezydenta Donalda Trumpa potwierdziła w środę, że odcięła walczącą Ukrainę od informacji wywiadowczych. Dla wojska walczącej Ukrainy może to mieć gorsze i szybsze konsekwencje na froncie niż wstrzymanie dostaw pomocy wojskowej, co Trump zrobił dwa dni wcześniej.
TRUMP ODCINA WALCZĄCĄ UKRAINĘ OD INFORMACJI WYWIADOWCZYCH
MEM autorstwa: Sekcja Gimnastyczna. Anonimowa grupa twórców- satyryków wyraziła zgodę na przedruk

Autor: https://www.facebook.com/SekcjaGimnastyczna

Podziel się
Oceń

Coraz częściej zastanawiamy się: czy można jeszcze liczyć na USA, jako sojusznika w NATO, skoro tak szybko nowy gospodarz Białego Domu  sojusznika walczącej Ukrainy staje się cynicznym handlarzem bronią? Polska prawica, czyli PiS i Konfederacja ciągle, choć coraz bardziej niepewnie popierają dążenia Prezydenta USA do "pokoju za wszelką cenę".  A ceną ma być nie tylko wolność, ale może nawet istnienie Ukrainy. 

Postawa administracji USA wywołuje  szok, na szczęście mobilizujący dla Europy, że musimy "wziąć swoje sprawy we własne ręce".  Ameryka traci wiarygodność w Europie szybciej niż Alpy tracą lodowce. Na poważnie, to sytuacja wcale nie jest wesoła, gdy różnej maści pacyfiści, mówią, że w imię pokoju, trzeba poddać Ukrainę. Postawę Prezydenta USA obśmiewa internet. Za zgodą autorów "Sekcji gimnastycznej" prezentujemy ich mem. Jak zwykle bardzo trafny!


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MatiTreść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 29.04.2025, 17:21Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Panie Wojciechu współczuję. I Trzymam Kciuki !!!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:37Źródło komentarza: ZARZUTY KORUPCYJNE DLA BYŁEGO STAROSTY. KAUCJA 200.000 ZŁ I WYSZEDŁAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNE
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama