Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 16 czerwca 2025 15:56
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

MInister Woś dzisiaj na zamku w Podzamczu

1 lipca o 16:30 Minister Środowiska Michał Woś i Burmistrz MiG Ogrodzieniec Anna Pilarczyk będą rozmawiać na zamku w Podzamczu o kopalni rud cynku i ołowiu którą chce wybudować firma Rathdowney.
Podziel się
Oceń

Min. Woś na zaproszenie burmistrz Ogrodzieńca będzie rozmawiał z mieszkańcami o planach budowy kopalni rud cynku i ołowiu. Niedawno na bryfingu prasowym w Katowicach minister Woś ogłosił, że firmie Rathdowney nie przedłuży koncesji badawczej. Krytykowaliśmy nie tyle samą decyzję, co jej formę. Inwestor, który wydał już ok. 100 mln zł na badania, dowiedział się o decyzji ministra z mediów. 

Możemy się spodziewać, że min. Woś w Podzamczu będzie mówił o powodach tej decyzji. 

Środowisko czy Duda 2020?

Na profilu FB ministra ukazało się jednak takie zaproszenie na spotkanie:

Czyli wyraźnie konstytucyjny minister występuje tu w roli osoby promującej kandydata Andrzeja Dudę. W dole plakatu jest nawet informacja, że plakat finansowany ze środków komitetu wyborczego. Temat kopalni rud cynku i ołowiu, obaw części mieszkańców związanych z tą inwestycją ewidentnie ma być więc wykorzystany do kampanii A. Dudy. 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TynfTreść komentarza: BUCHA! CHA! CHA!!! PRZYGADAŁ KOCIOŁ GARNKOWI!! BUCHA!!!!! CHA!!!!! CHA!!!!!!! Ręce człowiekowi opadają.. Ależ Panie Profesorze , wystarcza mi sam życiorys. po co ten prześmieszny tekst...???? Chyba się nie mylę Panie Profesorze..... Co.???Data dodania komentarza: 15.06.2025, 10:37Źródło komentarza: ManipulacjaAutor komentarza: Gina:)Treść komentarza: byłam na ferracie Hura Jura - świetne miejsca , przepiekna okolica bardzo dobrze zorganizowane miejsce z daleka od zgiełku miasta i tłumów ludzi, niesmaowita perełka.polecam równiez z dziecmi.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 09:48Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: Aga pokolenie ZTreść komentarza: Koleś ma konfederackie poglądy brak szacunku dla kobiet . Bufon, milionami na koncie ma być autorytetem! Dzisiaj jest ten jutro będzie inny influencerData dodania komentarza: 8.06.2025, 17:56Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Jak już szukacie dziury w całym to obejrzyjcie sobie najpierw komentarz na ten temat na bezstronnym Kale Zero na YT a potem snujcie teorie spiskowe. Jak ktoś przeczytał książkę Rafał (tylko same słowa Trzaskowskiego) to mógł zmienić zdanie na temat tego mitomana i narcyza. Pewnie GM nie czytała tego "dzieła" to chętnie udostępnię.Data dodania komentarza: 7.06.2025, 06:19Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?Autor komentarza: KarolaTreść komentarza: Gratulacje 👏Data dodania komentarza: 6.06.2025, 21:32Źródło komentarza: POLSKA A NIE ROZUMIE POLSKI B. PRZERWANA REWOLUCJA Z 15 PAŹDZIERNIKA 2023Autor komentarza: Szok skandalTreść komentarza: Szok pomylić się przy dwóch kandydatachData dodania komentarza: 6.06.2025, 21:08Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?
Reklama
Reklama
Reklama