Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 2 lipca 2026 08:43
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Policja szuka postrzelonego kundelka

(Myszków) W ubiegłą środę Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie opublikowała prośbę o pomoc w znalezieniu małego kundelka, który w sobotę (21 marca) został postrzelony przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Pies postrzelony został w tylną lewą łapkę. Policja szuka zarówno czworonoga, jak i jego właściciela.
Podziel się
Oceń

Policja prowadzi postępowanie w sprawie znęcania się nad psem. Czarnego kundelka postrzelono w lewą tylną łapkę. W komunikacie zamieszczonym na stronie KPP w Myszkowie czytamy, że do zdarzenia doszło w sobotę 21 marca ok. 16.00 w rejonie ulicy Sikorskiego.
- Wszystkie osoby, które widziały tego psa i wiedzą, gdzie może się znajdować, lub znają jego właściciela, proszone są o pilny kontakt z tutejszą jednostką. Informację można przekazać również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Każda taka informacja będzie pomocna w rozwiązaniu tej sprawy. Gwarantujemy anonimowość! – informuje myszkowska policja.
MIESZKAŃCY NIE SKĄPIĄ SZCZEGÓŁÓW
O sprawie zrobiło się głośno krótko po zdarzeniu. Jedna z mieszkanek poinformowała o tym zajściu na grupie „Myszków” na portalu Facebook. Z postu i komentarzy wynikało jednak, że do zdarzenia nie doszło ok. godziny 16.00, ale już przed południem – ok. 10.00 pojawiły się pierwsze informacje na temat postrzelonego psiaka. Zdaniem internautów piesek został postrzelony z okna bloku przy ul. Sikorskiego 57 (A, B lub C) przez jednego z mieszkańców. Autorka postu w jednym z komentarzy napisała, że sprawcę udało się ustalić przez to, że później ponownie strzelał do dwóch psów.
O sprawie zostaliśmy również poinformowani mailowo. Osoba, która się z nami skontaktowała przekazała, że ktoś strzelał z długiej wiatrówki, a sprawca ponoć został już ustalony przez policjantów. Poszukiwany jest jednak postrzelony piesek, który uciekł.
Kobieta, która informowała na Facebooku o całym zajściu opublikowała później zdjęcie, na którym widoczny może być postrzelony piesek. - pies wrócił na osiedle ale jest bardzo nieufny i nie chce podejść-ucieka tylko takie zdjęcie udało mi się zrobić – napisała w swoim poście pani Magdalena.
Mieszkańcy w komentarzach wyrażali oburzenie sprawą. Odezwali się miłośnicy psów, którzy boją się o własnych czworonożnych przyjaciół. Ale nie tylko ich zbulwersowała sprawa. - jutro może nie trafić w psa i będzie to dziecko... – czytamy w komentarzu pani Moniki pod postem na Facebooku. (es) Foto: Grupa „Myszków”/Facebook


Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkańcy 02.04.2020 23:25
Zwyrodnialcowi, bandycie strzelającemu z wiatrówki życzmy jak najgorzej! podajcie jego personalia, gdzie dokładnie mieszka?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama