Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 maja 2026 14:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

PLACÓWKI OTWIERAJĄ SIĘ DLA DZIECI

(Żarki Letnisko, Myszków) Coraz więcej placówek oświatowych z terenu powiatu myszkowskiego decyduje się na organizację „Dni Otwartych”, podczas których mogą zaprezentować się swym przyszłym podopiecznym. W Szkole Podstawowej im. Pokoju w Żarkach Letnisku taką inicjatywę podęto po raz drugi, dla maluchów „otworzyło” się także Przedszkole nr 5 w Myszkowie.      
Podziel się
Oceń

(Żarki Letnisko, Myszków) Coraz więcej placówek oświatowych z terenu powiatu myszkowskiego decyduje się na organizację „Dni Otwartych”, podczas których mogą zaprezentować się swym przyszłym podopiecznym. W Szkole Podstawowej im. Pokoju w Żarkach Letnisku taką inicjatywę podęto po raz drugi, dla maluchów „otworzyło” się także Przedszkole nr 5 w Myszkowie.

 

Szkoła Podstawowa w Żarkach Letnisku „Dni Otwarte zorganizowała” po raz drugi. Na poniedziałek 3 marca zaprosiła do swych murów wszystkie dzieci, szczególnie przyszłych pierwszoklasistów, z roczników 2007 i 2008. - Celem przedsięwzięcia jest pokazanie przyszłym uczniom wyposażenia szkoły oraz jej życzliwego oblicza – mówi dyrektor szkoły Justyna Krauze - Cieślińska. Przyszli uczniowie oraz ich rodzice mogli zwiedzić całą szkołę, była także okazja do porozmawiania z dyrekcją szkoły i nauczycielami. Dla dzieci przygotowano atrakcyjne zajęcia. Uczestniczyły w zajęciach plastycznych, przyrodniczych (w których wykorzystano także prezentacje multimedialne), bawiły się w specjalnym kąciku rekreacyjnym, a także podczas zajęć na sali gimnastycznej. Niektórym dzieciom tak spodobało się w szkole, że chciały do niej uczęszczać …już od następnego dnia.

 

Wspaniała zabawa czekała na wszystkie maluch, które 6 marca odwiedziły podczas „Dni Otwartych” Przedszkole nr 5 w Myszkowie. Wszystkich przybyłych powitała dyrektor placówki Teresa Bednarska, oraz uczęszczające do „piątki” przedszkolaki, które zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce. Przyszli podopieczni przedszkola na ul. Stalowej mogli tego dnia do woli bawić się znajdującymi się w nim zabawkami. Chłopcy budowali z klocków i jeździli samochodami, z kolei dziewczynki bawiły się lalkami, dla których przyrządzały „potrawy” w przedszkolnej kuchni. Rodzice opuszczali placówkę z pamiątkowymi folderami a dzieci przybyłe na pierwsze spotkanie z przedszkolem z pamiątkowymi zegarkami z jego logo, słodkościami i balonami. (rb)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mjTreść komentarza: wcale nie widać maślanki, nic a nicData dodania komentarza: 30.04.2026, 09:32Źródło komentarza: DARIUSZ JORG OCZYSZCZONY Z ZARZUTÓW PO BLISKO 10 LATACH!Autor komentarza: AgaTreść komentarza: Niektórzy nie powinni posiadać zwierzątData dodania komentarza: 29.04.2026, 17:57Źródło komentarza: BAMBO TERRORYZUJE DZIELNICĘ!Autor komentarza: ZAZATreść komentarza: MYSZKÓW ZNÓW ZASRANY.JEBIE JUŻ OD WIADUKTU!! GDZIE ....... SANEPID...????Data dodania komentarza: 22.04.2026, 15:54Źródło komentarza: FORMA MYSZKOWA Z JESIENI POZOSTAŁAAutor komentarza: QQQTreść komentarza: SZYBKIE SPYLANIE I WOJENNA PIERWSZA POMOC...??? DO CZEGO ONI NAS PRZYZWYCZAJĄ......?? TYLKO GRZECZNIE PYTAM...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. KWIETNIOWY BIEG PO ZDROWIE NA DOTYKU JURY I STRAŻACKI POKAZ PIEWSZEJ POMOCY ZDJĘCIAAutor komentarza: MyszkowiankaTreść komentarza: Żenada 👎👎👎Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:03Źródło komentarza: Kino o północy?Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Zgadza się. Nie to było na myśli aby komuś ubliżyć tylko jeśli chcemy coś rozwijać to nie zwijajmy przy okazji tego co służy i ma służyć dużej części społeczeństwa. Starajmy się budować a nie rujnować i tyle. Niestety z tego co można przeczytać to Szpital ma być konfigurowany na zarabianie pieniędzy tylko co z tymi którzy są bezradni... i potrzebują Szpitala Powiatowego w takiej formie jakiej był ? Bo nie dadzą rady jeździć ze sprawami codziennymi do innych oddalonych jednostek ?Data dodania komentarza: 13.04.2026, 08:33Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZY
Reklama
Reklama
Reklama