Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 14 grudnia 2025 22:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Zaginiona Monika Dec

Policjanci z Myszkowa poszukują 46-letniej mieszkanki Cynkowa, która wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie po numerem telefonu 997 lub 112.
Zaginiona Monika Dec
Monika Dec, lat 46 jest mieszkanką Cynkowa. Kobieta zaginęła

Autor: KPP Myszków

Podziel się
Oceń

46-letnia Monika Dec jest mieszkanką Cynkowa. Kobieta w dniu 16.06. 2024 r., wyszła z domu mieszczącego się przy ulicy Woźnickiej i odjechała pojazdem marki Citroen Xara Picasso w kierunku miejscowości Winowno i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Monika Dec, lat 46 jest mieszkanką Cynkowa. Kobieta zaginęła

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 45 lat, wzrost ok 165 cm, szczupła sylwetka ciała, oczy koloru brązowego, włosy długie do ramion koloru brązowo-czerwonego. W chwili zaginięcia kobieta była ubrana w bluzę koloru czerwonego w kratkę koloru czarnego, spodnie typu jeans koloru granatowego. Dodatkowo kobieta posiadała przy sobie torebkę koloru biało- niebieskiego z motywem ozdobnym w kwiaty.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie- telefon kontaktowy: 47 858 42 55 lub z najbliższą jednostką policji- numer telefonu alarmowego 112. (red) KPP Myszków

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Co pan taki napalony, jak "szczerbaty na suchary"? Napiszemy, jak będziemy chcieli. My jesteśmy dziennikarze starej daty, piszemy spokojnie, refleksyjnie, rzeczowo. Jak chce pan szybko i bez sensu, to proszę sobie na FB poużywaćData dodania komentarza: 13.12.2025, 15:41Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ZłyTreść komentarza: OD 35 LAT WAŁ WAŁEM SZPITAL POPYCHA. GDZIE PROKURATURA?? NI MA? NI MA??? CHOCIAŻ KILKU STAROSTÓW DOSTAŁO WYROKI SKAZUJĄCE. ALE ZA INNE WAŁY.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:17Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: GorolTreść komentarza: Biedne są tylko dzieci. I drzewa.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:13Źródło komentarza: Kolejne „drzewka dla dziecka” w naszym mieścieAutor komentarza: GorolTreść komentarza: No jak to??? 11 grudnia o 17.00 w MDK kopalniani pupile Redakcyjni zorganizowali wraz z równie pro polską KNFABULACJĄ pro-polską imprezkę kopalnianą, a Redakcja na ten temat ani mru-mru?? No co jest??? Co Redakcję tak zamurowało???Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:11Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ☺️Treść komentarza: Powstanie kopalnia to i na szpital będzie 👍Data dodania komentarza: 12.12.2025, 14:51Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: AnkaTreść komentarza: Dokładnie mamy tragiczne powietrze i nikomu to nie przeszkadza !!!!😡Data dodania komentarza: 11.12.2025, 21:47Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 roku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama