OBOK SKARBÓWKI POWSTANIE BASEN? Niestety, to tylko Prima Aprilis!

  • 02.04.2022, 12:37 (aktualizacja 02.04.2022, 12:42)
  • Jarosław Mazanek
OBOK SKARBÓWKI POWSTANIE BASEN? Niestety, to tylko Prima Aprilis! Gazeta Myszkowska nr 13 ukazała się dokładnie 1 kwietnia. Nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności z tej złośliwości...

Podziel się:

Oceń:

Prima Aprilis, uważaj, bo się pomylisz! Niestety, bardzo chcielibyśmy, żeby Urząd Miasta Myszkowa faktycznie miał pomysł, albo po prostu chciał rozwiązać problem rozlewiska na drodze za Mrówką przy Urzędzie Skarbowym w Myszkowie. Problem znany od co najmniej 20 lat, rozwiązania wydają się proste. Może nawet nie trzeba byłoby basenu budować, tylko wykopać rów do cieku wodnego który od ulicy Rolniczej, za skarbówką odprowadza dalej wody opadowe. Pamiętamy, jak Urząd Miasta Myszkowa pisał do nas, przez rzeczniczkę, której nazwisko uprzejmie pominiemy, że problem. rozwiąże się jak wybuduje się kanalizację w ulicy Pułaskiego. Czyli, że woda popłynie do góry! To było kilkanaście lat temu, i woda dalej płynie w dół, zbierając się w najniższym punkcie, czyli na drodze za Urzędem Skarbowym.

Wszystkie wypowiedzi burmistrza Włodzimierza Żaka, cytowane w artykule „Obok skarbówki powstanie basen” zostały zmyślone i nie zamierzamy za to przepraszać. Jak się to rzadko  zdarza Gazeta Myszkowska  nr 13 ukazała się 1 kwietnia, w dzień dowcipów i psikusów, więc sobie pożartowaliśmy tak bardzo złośliwie, jak nas tylko na to stać. Co nie zmienia faktu, że problem rozlewiska na drodze za skarbówką jest prawdziwy a nieudolność burmistrza w jego rozwiązywaniu wręcz wieloletnia. 

Czytaj też: https://www.gazetamyszkowska.pl/wiadomosci/7881,obok-skarbowki-powstanie-basen

Jarosław Mazanek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe