MYSZKOWSKI SANEPID ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA (AKTUALIZACJA)

  • 22.10.2020, 12:55 (aktualizacja 23.10.2020, 14:03)
MYSZKOWSKI SANEPID ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA (AKTUALIZACJA) PSSE w Myszkowie/Facebook
Dzisiaj (w czwartek 22 października) za pośrednictwem strony internetowej Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myszkowie poinformowała, że jej obowiązki przejęła PSSE w Zawierciu. Myszkowski sanepid jest zamknięty do odwołania. Nieoficjalnie mówi się, że u pracowników PSSE wykryto koronawirusa. Stan epidemii, w którym znajdujemy się od ponad pół roku to trudny czas dla nas wszystkich, ale w szczególności dla pracowników takich instytucji jak Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Ostatnie miesiące i tygodnie to czas bardzo wytężonej i żmudnej pracy dla osób pracujących w sanepidzie. Jak widać nikt nie jest wyposażony w ochronną tarczę antywirusową, a choroba może dotknąć każdego.

- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myszkowie została zamknięta do odwołania. Z wszelkimi sprawami proszę kierować się do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zawierciu - to krótki komunikat, który dzisiaj (22.10) został opublikowany na stronie internetowej PSSE w Myszkowie.

Podobno wykryto zakażenie koronawirusem u kilku pracowników myszkowskiego sanepidu. Na razie nie jest to potwierdzona informacja. Nie wiadomo jak długo Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myszkowie będzie nieczynna.

Jeśli prawdą jest wykrycie wirusa u osób pracujących w PSSE w Myszkowie, życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w tych niełatwych chwilach.

Jak przekazał nam dzisiaj Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny (ŚPWIS), myszkowski sanepid został zamknięty z powodu potwierdzenia zakażenia koronawirusem u 17 pracowników PSSE. 4 osoby zostały objęte kwarantanną.

- Na dzień dzisiejszy nie można określić dokładnej daty przywrócenia funkcjonowania PSSE w Myszkowie – Stacja pozostaje zamknięta do odwołania - przekazał nam dziś (w piątek, 23 października) ŚPWIS.

To na mocy decyzji Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myszkowie została wczoraj (22.10) zamknięta, a jej obowiązki przejęła PSSE w Zawierciu.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe