MYSZKÓW. POLICJANCI KONTROLOWALI PRĘDKOŚĆ SAMOCHODÓW. UKARALI KILKUDZIESIĘCIU KIEROWCÓW. ZDJĘCIA
W środę, przez cały dzień, w całej Polsce policja prowadziła akcję "Prędkość". Policjanci kontrolowali czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości szczególnie w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych.
11.04.2025 07:14