Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 maja 2024 00:02
Przeczytaj!

LIDER ROZGRYWEK POKONANY NA WŁASNYM TERENIE

(Powiat myszkowski) W ubiegły weekend drużyny z naszego regionu grające w częstochowskiej B-klasie rozegrały spotkania piątej kolejki. W sobotę 23 września GKS Koziegłowy przegrał u siebie z KS-em Start Soborzyce 2:3, a w niedzielę 24 września KS Kotowice przegrał na wyjeździe z GUKS Orły Kusięta 2:1, MLKS Sparta II Szczekociny przegrał u siebie z GKS-em II Jurą 0:4. MKS II Tauron Myszków w tej kolejce pauzuje.

Podziel się
Oceń

W ubiegły weekend drużyny z naszego regionu grające w częstochowskiej B-klasie rozegrały spotkania piątej kolejki. W sobotę 23 września GKS Koziegłowy przegrał u siebie z KS-em Start Soborzyce 2:3. Do przerwy Koziegłowy prowadziły 2:1 po bramkach Samuela Noszczyka w 13 minucie i Tomasza Wacowskiego w 32 minucie oraz Daniela Płatka w 37 minucie dla Soborzyc. Jednak w drugiej połowie GKS stracił dwie bramki po trafieniach Michała Grabowskiego w 66 minucie i Przemysława Maciąga w 73 minucie.

Natomiast w niedzielę 24 września KS Kotowice przegrał na wyjeździe z GUKS Orły Kusięta 2:1. Już w pierwszej minucie gospodarze objęli prowadzenie to golu Patryka Grzybka. W 3 minucie do wyrównania doprowadził Dawid Siwek. Jednak w 54 minucie ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Mateusza Klimka.

A MLKS Sparta II Szczekociny u siebie przegrał z GKS-em II Jurą 0:4. W pierwszej połowie bramki dla Jury zdobyli Michał Wołek w 32 minucie i Przemysław Lamch w 37 minucie. A w drugiej połowie meczu dwie bramki w samej końcówce dołożył Jakub Głowacki strzelając w 88 i 89 minucie. MKS II Tauron Myszków w tej kolejce pauzuje.

W pierwszą niedzielę października rozegrane zostaną spotkania szóstej kolejki częstochowskiej B-klasie. Wszystkie mecz zaplanowane są na godzinę 15:00 wtedy MKS II Tauron Myszków podejmie u siebie KS Start Soborzyce, GKS Jura II również w spotkaniu u siebie podejmie KS Złoty Potok, KS Kotowice zagra z MLKS-em Spartą II Szczekociny, a GKS Koziegłowy na wyjeździe podejmie LKS Lelovię.

***

GUKS Orły Kusięta - KS Kotowice 2:1 (1:1)

Bramki: Patryk Grzybek (1'), Mateusz Klimek (54') - Dawid Siwek (3').

Żółte kartki: Oskar Garkowienko - Paweł Flak, Artur Resiak.

Składy:

GUKS Orły Kusięta: Mateusz Bielawski - Piotr Czajkowski, Oskar Garkowienko (85' Rafał Pędzik), Patryk Grzybek, Damian Jaksender, Mateusz Klimek (60' Łukasz Gwiżdż), Sebastian Kobiałka, Damian Niestrój (35' Adrian Dolniak), Mateusz Nowiński, Dariusz Skowron, Marcin Słuzalec. Trener: Patryk Grzybek.

KS Kotowice: Mateusz Wydrych (68' Sebastian Bacior) - Paweł Flak, Robert Frączyk, Albin Gimel, Patryk Ginter (65' Adrian Labocha), Bartłomiej Hutnik, Sławomir Janocha, Konrad Madej, Michał Panter, Artur Resiak, Dawid Siwek. Trener: Józef Gromada.

***

MLKS Sparta II Szczekociny - GKS Jura II 0:4 (0:2)

Bramki: Michał Wołek (32'), Przemysław Lamch (37'), Jakub Głowacki (88', 89').

Żółte kartki: nikt nie został ukarany kartką.

Składy:

MLKS Sparta II Szczekociny: Mariusz Matyszczyk (70' Paweł Barański) - Sebastian Ostrowski (46' Patryk Kopeć), Łukasz Rolek, Bartosz Słowikowski (46' Wiktor Kowalski), Tomasz Wikliński, Piotr Caban (80' Damian Golik), Aleksander Cichoń (46' Kamil Piszczek, 55' Jakub Matyja), Adam Gawroński, Filip Kowalczyk, Jakub Kubara, Janusz Lubaś. Trener: Piotr Gała.

GKS Jura II: Mateusz Łapaj - Tobiasz Łapaj, Szymon Milczarek, Konrad Pikuła, Paweł Pikuła (68' Marcin Goc), Michał Wołek, Mateusz Idziak, Przemysław Lamch, Jakub Adamczyk, Rafał Bacior, Jakub Głowacki. Trener: Tomasz Latos.

***

GKS Koziegłowy - KS Start Soborzyce 2:3 (2:1)

Bramki: Samuel Noszczyk (13'), Tomasz Wacowski (32') - Daniel Płatek (37'), Michał Grabowski (66'), Przemysław Maciąg (73').

Żółte kartki: Paweł Krakowian - Konrad Balsam, Mateusz Nowak.

Składy:

GKS Koziegłowy: Mateusz Wosik - Michał Żurek (78' Jan Gwardyś), Dawid Paliga, Jakub Torbus (72' Łukasz Szczęsny), Tomasz Wacowski, Jakub Wosik (46' Kamil Sławuta), Jakub Guzek, Bartosz Kleszcz (46' Adam Wiśniewski), Paweł Krakowian, Damian Kupicha (78' Marcin Dubiak), Samuel Noszczyk (46' Mikołaj Morawski). Trener: Oskar Napora.

KS Start Soborzyce: Radosław Karaś - Przemysław Maciąg, Mateusz Nowak, Krzysztof Pakuła (85' Dawid Świtoń), Daniel Płatek, Patryk Siwek (65' Jakub Kołdon), Norbert Struski, Mateusz Trybek, Konrad Balsam, Kacper Górecki, Michał Grabowski. Trener: Dawid Świtoń.