Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 11:43
Przeczytaj!

PORAŻKI 0:3 W OBU SPOTKANIACH NASZYCH DRUŻYN W OKRĘGÓWCE

(Powiat zawierciański) W sobotę 23 września KP Warta Zawiercie podejmowała u siebie rezerwy Ruchu Chorzów. Mecz zakończył się porażką Warty 0:3,a MKS Łazowianka - Wysoka Łazy przegrał u siebie z BKS-em Sarmacją Będzin również 0:3.

Podziel się
Oceń

W sobotę 23 września KP Warta Zawiercie podejmowała u siebie rezerwy Ruchu Chorzów. Mecz zakończył się porażką Warty 0:3. Dwie bramki w tym spotkaniu dla Ruchu zdobył Filip Stuglik, który trafiał w 69 i 82 minucie, a jedną bramkę w końcówce pierwszej połowy zdobył Maciej Pietrzyk.

A MKS Łazowianka - Wysoka Łazy przegrał u siebie z BKS-em Sarmacją Będzin również 0:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 po golu w 14 minucie Marka Kocota. A w drugiej połowie dwie bramki dla gości strzelił Mihlali Ugochukwu, który trafiał w 53 i w 93 minucie.

W niedzielę 30 września o godzinie 11:00 drużyny z powiatu zawierciańskiego grające w katowicko-sosnowickiej lidze okręgowej rozegrają kolejne mecze ligowe. KP Warta Zawiercie zmierzy się wtedy na wyjeździe z GKS-em Uranią Rudą Śląską, a MKS Łazowianka – Wysoka również w wyjazdowym spotkaniu zagra z LKS-em Orłem Mokre.

***

KP Warta Zawiercie - Ruch II Chorzów S.A. 0:3 (0:1)

Bramki: Maciej Pietrzyk (40'), Filip Stuglik (69', 82').

Żółte kartki: Kacper Trojak, Krystian Furgacz - Jakub Kowalski.

Składy:

KP Warta Zawiercie: Kacper Kowalczyk - Sebastian Kwaśniak, Szymon Maszczyk, Krystian Furgacz (86' Kacper Dąbrowski), Franciszek Gajda, Patryk Grim (60' Sebastian Brzostkiewicz), Nikodem Janeczek (78' Antoni Migdał), Szymon Pacholczak (46' Mateusz Macek), Kacper Trojak (75' Mikołaj Kubasik), Damian Kocot, Piotr Nowakowski. Trener: Bartosz Zachara.

Ruch II Chorzów S.A.: Marcel Potoczny - Krzysztof Przydacz, Marcel Wawrzyniuk, Szymon Bąk (46' Filip Stuglik), Szymon Bębenek (80' Aleksander Hartstein), Kacper Galus, Jakub Kowalski, Ksawery Kwiatkowski, Kamil Lipiński, Łukasz Moneta, Maciej Pietrzyk (73' Dawid Nowak). Trener: Ireneusz Psykała.

***

MKS Łazowianka - Wysoka Łazy - BKS Sarmacja Będzin 0:3 (0:1)

Bramki: Marek Kocot (14'), Mihlali Ugochukwu (53', 90'+3).

Żółte kartki: Hubert Maciążek - Mihlali Ugochukwu, Jakub Kulesza, Hubert Sych.

Składy:

MKS Łazowianka - Wysoka Łazy: Marcin Drożdzik - Michał Gołda (89' Bartosz Gąsior), Wiktor Łuszczyński, Hubert Maciążek (60' Michał Sus), Dominik Nowak, Mateusz Osiecki, Łukasz Piżuch, Leszek Płoszański, Jakub Stanisławek, Przemysław Szczygieł (46' Kacper Kubisa), Michał Szczypa. Trener: Hubert Maciążek.

BKS Sarmacja Będzin: Rafał Dawid - Michał Dul (82' Lorenzo Schippa), Karol Góral, Łukasz Ignalski, Maciej Widurski (60' Kacper Ząbek), Oskar Zawierucha, Marek Kocot (78' Mariusz Czajka), Jakub Kulesza (82' Marcin Zawłocki), Daniel Majka, Hubert Sych, Mihlali Ugochukwu. Trener: Paweł Gasik.

Zestawy par dziewiątej kolejki ligi okręgowej Katowice-Sosnowiec Grupa 4:

GKS Urania Ruda Śląska - KP Warta Zawiercie (30 września, godzina 11:00)

BKS Sarmacja Będzin - MKS Górnik Wojkowice ( 30 września godzina 11:00)

LKS Orzeł Mokre - MKS Łazowianka - Wysoka (30 września, godzina 11:00)

Ruch II Chorzów S.A. - KS Górnik Piaski ( 30 września godzina 11:00)

LKS Unia Kosztowy - LKS Ostoja Żelisławice (30 września, godzina 16:00)

AKS Mikołów - LKS Pogoń Imielin  (30 września godzina 16:00)

KS Cyklon Rogoźnik - GKS Gieksa II Katowice S.A. ( 30 września godzina 16:00)

MKS Śląsk Demarko Świętochłowice - CKS Czeladź (1 października godzina 11:00) (tu)

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieczysławaTreść komentarza: Jak tam kariera polityczno - biznesowa geniusza Tomasza? Ponad 5 milionów złotych dotacji w pandemii szybciutko się rozeszło. Te pieniądze pochodzą z naszych podatków !!!. AAAAA no tak spora część poszła na zakup żółciutkiej Tesli. Kredytu ani leasingu nie dostał bo w księgach same straty i zajęcia więc zakupiony za gotówkę/przelew. Pracownicy są zaopiekowani przez Tomaszka Judaszka - przychodzą po wypłatę więc pyta się czy naprawdę potrzebują tych pieniędzy. Od lat mija się z prawdą, kręci, kombinuje, naciąga, obiecuje. Wykorzystuje trudną sytuację pracowników i uzależnia od siebie. Narastające zadłużenie w wypłatach powoduje jeszcze większe przywiązanie do firmy bo żal ludziom utracić kilka tysięcy złotych które zbiera się od miesięcy. A żółciutką Teslę możecie pooglądać codziennie obok Kukubary. Tak, tak schowa za beczką :-DData dodania komentarza: 20.05.2024, 10:06Źródło komentarza: KANDYDAT NA WÓJTA PORAJA NIE PŁACI PENSJI! Inspekcja pracy w Kacper Global!Autor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: 3 część sesji Rady Miasta z 16 maja br. leży tu: https://myszkow.esesja.pl/transmisja/52084/i-sesja-rady-w-myszkowie-16052024.htm?hd=1Data dodania komentarza: 20.05.2024, 08:11Źródło komentarza: ZA TRZECIM PODEJŚCIEM! MYSZKÓW MA PRZEWODNICZĄCEGO. BARTNIK PONOWNIE PRZEGRAŁAutor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: 3 część Sesji z 16 maja br leży tu: https://myszkow.esesja.pl/transmisja/52084/i-sesja-rady-w-myszkowie-16052024.htm?hd=1Data dodania komentarza: 20.05.2024, 08:09Źródło komentarza: ZA TRZECIM PODEJŚCIEM! MYSZKÓW MA PRZEWODNICZĄCEGO. BARTNIK PONOWNIE PRZEGRAŁAutor komentarza: 😁Treść komentarza: Oddech Jarosława 🫢UpsData dodania komentarza: 20.05.2024, 01:37Źródło komentarza: ZA TRZECIM PODEJŚCIEM! MYSZKÓW MA PRZEWODNICZĄCEGO. BARTNIK PONOWNIE PRZEGRAŁAutor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: Kurcze! Pomyliłem się! Sesje leżą tu: https://myszkow.esesja.pl/transmisje_z_obrad_radyData dodania komentarza: 19.05.2024, 02:11Źródło komentarza: ZA TRZECIM PODEJŚCIEM! MYSZKÓW MA PRZEWODNICZĄCEGO. BARTNIK PONOWNIE PRZEGRAŁAutor komentarza: iwoTreść komentarza: proponuję zniechęcić własnym oddechem.Data dodania komentarza: 18.05.2024, 20:06Źródło komentarza: ZA TRZECIM PODEJŚCIEM! MYSZKÓW MA PRZEWODNICZĄCEGO. BARTNIK PONOWNIE PRZEGRAŁ