Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 maja 2024 03:23
Przeczytaj!

BŁĘDY DEFENSYWY PRZYCZYNĄ PORAŻKI MKS-U

KS Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków 3:2 (1:1) (Myszków) Niesamowita seria zwycięstw MKS-u Myszków w wyjazdowych spotkaniach została przerwana. W sobotę 16 września podopieczni Roberta Majchrzaka przegrali na wyjeździe z Unią Dąbrową Górniczą 3:2 w meczu siódmej kolejki spotkań IV ligi śląskiej.
Podziel się
Oceń

Niesamowita seria zwycięstw MKS-u Myszków w spotkaniach wyjazdowych została przerwana. W sobotę 16 września podopieczni Roberta Majchrzaka przegrali na wyjeździe z Unią Dąbrową Górniczą 3:2 w meczu siódmej kolejki spotkań IV ligi śląskiej. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 40 minucie po rzucie rożnym. Pierwsze strzał na bramkę Dawid Stambuła obronił, lecz przy dobitce Antoniego Turczyńskiego był już bezradny. Jednak na przerwę zawodnicy schodzili przy remisie 1:1. Do wyrównania w 44 minucie po szybkiej kontrze doprowadził Dominik Marek płaskim strzałem po długim roku. Na początku drugiej połowy gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po golu Jakuba Hata wykorzystując błąd defensywy MKS-u przy rozegraniu piłki. W 61 minucie kolejny błąd obrony Myszkowa i Antoni Turczyński strzela drugiego gola w tym spotkaniu dla Unii. A wynik w 77 minucie ustala Alan Jaworski strzałem zza pola karnego.

W sobotę 23 września o godzinie 16:00 MKS Myszków rozegra wyjazdowy mecz z LGKS-em 38 Podlesianką Katowice.

***

KS Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków 3:2 (1:1)

Bramki: Antoni Turczyński (40', 61'), Jakub Hat (47') - Dominik Marek (44'), Alan Jaworski (77').

Żółte kartki: Sebastian Stefański, Daniel Warzycki - Alan Jaworski.

Składy:

KS Unia Dąbrowa Górnicza: Aleksander Weber - Daniel Warzycki (79' Kacper Janus), Krzysztof Bąk, Jakub Hat (70' Konrad Machalski), Rafał Jędrzejczyk (63' Marcin Mączka), Sebastian Koziński, Mateusz Kozłowski, Igor Krzykowski, Marcin Sierczyński, Łukasz Szczurek (79' Sebastian Stefański), Antoni Turczyński. Trener: Wojciech Białek.

MKS Myszków: Dawid Stambuła - Igor Sychowicz, Dawid Szkudlarek (61' Mateusz Uchroński), Patryk Wnuk, Wiktor Podolski, Paweł Marchewka, Dominik Marek (82' Dominik Górecki), Przemysław Mizgała (66' Roman Terbalyan), Paweł Gajecki, Alan Jaworski, Mateusz Zachara. Trener: Robert Majchrzak.

Zestawy par ósmej kolejki spotkań IV ligi śląskiej:

KS Rozwój Katowice - KS Unia Dąbrowa Górnicza ( 23 września godzina 11:00)

GKS Piast II Gliwice - BKS Sparta Katowice ( 23 września godzina 11:00)

LKS Drama Zbrosławice - Zagłębie II Sosnowiec ( 23 września godzina 11:00)

LGKS 38 Podlesianka Katowice - MKS Myszków (23 września, godzina 16:00)

KS Ruch Radzionków - LKS Przemsza Siewierz (23 września, godzina 16:00)

GKS Unia Rędziny - TS Szombierki Bytom ( 23 września godzina 16:00)

JSP Szczakowianka - LKS Orzeł Miedary ( 23 września godzina 16:00)

KOS Victoria 1922 Częstochowa - MLKS Znicz Kłobuck ( 23 września godzina 16:00)

(tu), foto: profil na FB MKS-u Myszków

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: A tu następny koń ze stajni Kępskiego i Zaczkowskiego: https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/kandydat/41157/11/3944802 NIC TYLKO GŁOSOWAĆ ! AŻ DECH ZAPIERA! TYLKO GŁOSOWAĆ !!!!Data dodania komentarza: 08.05.2024, 23:00Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!Autor komentarza: PiterTreść komentarza: Ile trzeba przytulić, żeby tak się skur... Dno.Data dodania komentarza: 08.05.2024, 16:32Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!Autor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: GRATULUJE WŁADZOM $LD WIELOLETNIEJ KOALICJI Z PI$! W POPRZEDNIEJ KADENCJI ICH RADNY MORAWIEC BYŁ WICE, A TERAZ TEŻ ICH RADNY GRABOWSKI JEST WICE U TEGO SAMEGO STAROSTY. PANIE PRZEWODNICZĄCY KĘPSKI JESZCZE RAZ G R A T U L U J E. !!!!!! A I W MIEŚCIE RADNA PANA KĘPSKIEGO PANI JASTRZĘBSKA JUŻ TRZYMA Z PI$ Z PANEM BARNIKIEM NA CZELE. NAJWYRAŹNIEJ RODZIMI $LDOWCY ZNÓW BĘDĄ TRZYMAĆ W MYSZKOWIE SZTAMĘ Z PI$. https://esesja.tv/transmisja/50973/i-sesja-rady-w-myszkowie-7052024.htm MIŁEGO UBAWU MIESZKAŃCOM MYSZKOWA ŻYCZĘData dodania komentarza: 08.05.2024, 14:14Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!Autor komentarza: WściekłyTreść komentarza: Grabowski dla stołka poszłeś do PIS? Zostałeś przekupiony stanowiskiem ? Wstyd. Do PiS teraz się zapiszesz? 😡😡😡 Kałuża jeden😡Data dodania komentarza: 08.05.2024, 08:48Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!Autor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: CHCIAŁEM SOBIE ZOBACZYĆ TE OBRADY NA WŁASNE OCZY i CO? KICHA - NIE DZIAŁA! https://www.hdsystem.pl/fms/video/index.php?streamName=myszkowspsesjaData dodania komentarza: 07.05.2024, 22:35Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!Autor komentarza: Rodowity ŻarczaninTreść komentarza: Jak można się tak zeszmacić? Wiecie kogo mam na myśli! I on miał ambicje być burmistrzem Żarek! Dobrze, że się poznaliśmy na tym sprzedawczyku zawczasu. Antypisowska część Żarek będzie pamiętała. Politycznym prostytutkom dziękujemy.Data dodania komentarza: 07.05.2024, 20:47Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!