Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 maja 2024 15:48
Przeczytaj!

NIEMOC WARTY ZAWIERCIE TRWA

(Powiat zawierciański) W sobotę 9 września w szóstej kolejce ligi okręgowej Katowice-Sosnowiec KP Warta Zawiercie przegrała u siebie z MKS-em Śląskiem Demarko Świętochłowice 0:3, a MKS Łazowianka - Wysoka Łazy również u siebie zremisowała z GKS-em Uranią Rudą Śląską 3:3.
Podziel się
Oceń

W sobotę 9 września w szóstej kolejce ligi okręgowej Katowice-Sosnowiec KP Warta Zawiercie przegrała u siebie z MKS-em Śląskiem Demarko Świętochłowice 0:3. Pierwsza bramka dla gości padła w 36 minucie. Na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył Tomasz Rybak, a wynik w 65 minucie ustalił Mateusz Kaiser. A MKS Łazowianka - Wysoka Łazy również u siebie zremisowała z GKS-em Uranią Rudą Śląską 3:3. Już w 6 minucie prowadzenie MKS-owi dał Adrian Piżuch. Łazowianka prowadzenie utrzymywała do 50 minuty, wtedy stan rywalizacji wyrównał Adrian Matys. W 62 minucie ponowne prowadzenie MKS-owi dał Łukasz Piżuch. Lecz Adrian Matys znowu wyrównał strzelając w 75 minucie. A po chwili goście wyszli na prowadzenie po golu Rafała Nowaka. W 88 minucie gola dla gospodarzy strzelił Dominik Nowak, ustalając wynik meczu na 3:3.

W sobotę 16 września drużyny z powiatu zawierciańskiego grające w sosnowieckiej lidze okręgowej rozegrają mecze siódmej kolejki. O godzinie 11:00 KP Warta Zawiercie zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Ostoją Żelisławice, a o godzinie 16:00 MKS Łazowianka - Wysoka Łazy również wyjazdowym meczu zagra z LKS-em Unią Kosztowy.

***

KP Warta Zawiercie - MKS Śląsk Demarko Świętochłowice 0:3 (0:1)

Bramki: Mikołaj Rabczak (36'), Tomasz Rybak (47'), Mateusz Kaiser (65').

Żółte kartki: Damian Kocot, Mateusz Macek - Jakub Słota, Mikołaj Rabczak.

Składy:

KP Warta Zawiercie: Bartosz Ptak - Italo Santana Ferreira (58' Mikołaj Kubasik), Sebastian Brzostkiewicz (46' Patryk Grim), Franciszek Gajda, Nikodem Janeczek, Damian Kocot (74' Gabriel Strąk), Mateusz Lipowski (81' Kacper Dąbrowski), Mateusz Macek, Szymon Maszczyk, Piotr Nowakowski (74' Szymon Pacholczak). Trener: Bartosz Zachara.

MKS Śląsk Demarko Świętochłowice: Michał Stopyra - Jakub Widuch, Jakub Rudek (69' Adrian Matusiak), Tomasz Rybak (67' Dominik Pasikowski), Jakub Słota, Dominik Środa (67' Krzysztof Słota), Filip Parkitny (46' Jakub Dobias), Łukasz Górecki, Mateusz Kaiser (67' Adam Tarka), Nikodem Kokot (46' Brajan Kuczob), Mikołaj Rabczak. Trener: Arkadiusz Spiolek.

***

MKS Łazowianka - Wysoka Łazy - GKS Urania Ruda Śląska 3:3 (1:0)

Bramki: Adrian Piżuch (6'), Łukasz Piżuch (62'), Dominik Nowak (88') - Adrian Matys (50', 75'), Rafał Nowak (78').

Żółta kartka: Wiktor Cioch (z GKS-u Uranii Rudy Śląskiej).

Składy:

MKS Łazowianka - Wysoka Łazy: Marcin Drożdzik - Michał Białek, Michał Gołda (60' Kacper Kubisa), Wiktor Łuszczyński, Dominik Nowak, Mateusz Osiecki (78' Przemysław Szczygieł), Leszek Płoszański (78' Kacper Pająk), Michał Szczypa (88' Jakub Laskowski), Jakub Wilk, Adrian Piżuch, Łukasz Piżuch. Trener: Hubert Maciążek.

GKS Urania Ruda Śląska: Rafał Pardela - Michał Szal, Bartosz Witas (46' Rafał Czajor), Bartosz Nowakowski, Sławomir Pach (67' Wiktor Cioch), Dominik Dobrowolski (56' Paweł Kulisz), Dawid Henisz, Kevin Kołodziej, Daniel Kowalski (72' Martin Markosyan), Adrian Matys, Rafał Nowak. Trener: Marcin Molek.

Zestawy par siódmej kolejki ligi okręgowej Katowice-Sosnowiec Grupa 4:

LKS Ostoja Żelisławice - KP Warta Zawiercie (16 września, godzina 11:00)

GKS Urania Ruda Śląska - MKS Górnik Wojkowice ( 16 września godzina 11:00)

BKS Sarmacja Będzin - LKS Pogoń Imielin ( 16 września godzina 11:00)

LKS Orzeł Mokre - GKS Gieksa II Katowice S.A. ( 16 września godzina 11:00)

MKS Śląsk Demarko Świętochłowice - Ruch II Chorzów S.A. ( 16 września godzina 11:00)

LKS Unia Kosztowy - MKS Łazowianka - Wysoka Łazy (16 września, godzina 16:00)

AKS Mikołów - CKS Czeladź ( 16 września godzina 16:00)

KS Cyklon Rogoźnik - KS Górnik Piaski ( 16 września godzina 16:00)  (tu)