Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 1 maja 2025 07:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

INAUGURACJA OLKUSKIEJ A-KLASY JUŻ W TEN WEEKEND

(Powiat zawierciański) W najbliższy weekend ruszają rozgrywki w olkuskiej A-klasie. W sezonie 2023/2024 powiat zawierciański będą reprezentować dwie drużyny w olkuskiej A-klasie, a będą nimi Piliczanka II Pilica oraz Trzy Korony Żarnowiec.
INAUGURACJA OLKUSKIEJ A-KLASY JUŻ W TEN WEEKEND

Źródło: https://www.freepik.com/free-vector/realistic-football-field-background_15592771.htm#page=8&query=game%20football&position=49&from_view=search&track=ais

Podziel się
Oceń

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki w olkuskiej A-klasie. W sezonie 2023/2024 powiat zawierciański będą reprezentować dwie drużyny w olkuskiej A-klasie, a będą nimi Piliczanka II Pilica oraz Trzy Korony Żarnowiec.

W pierwszej kolejce Piliczanka II Pilica podejmie u siebie Przebój II Wolbrom, to spotkanie rozegrane zostanie 19 sierpnia o godzinie 11:00, a Trzy Korony Żarnowiec na wyjeździe zagra z Błyskiem Zederman również 19 sierpnia o godzinie 17:00.

Lista drużyn w olkuskiej A-klasy:

1. Dłubnia Trzyciąż/Jangrot

2. Błysk Zederman

3. Wielmożanka Wielmoża

4. Prądnik Sułoszowa

5. Spartak Charsznica

6. Pilica Wierbka

7. Piliczanka II Pilica

8. Przebój II Wolbrom

9. Bolesław II Bukowno

10. Spartak Wielkanoc-Gołcza

11. Strumyk Zarzecze

12. Centuria Chechł

13. Trzy Korony Żarnowiec

14. Pogoń Miechów

Zestawy par pierwszej kolejki olkuskiej A-klasy:

Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pogoń Miechów 

Błysk Zederman - Trzy Korony Żarnowiec (19 sierpnia, godzina 17:00)

Wielmożanka Wielmoża - Centuria Chechło 

Prądnik Sułoszowa - Strumyk Zarzecze 

Spartak Charsznica - Spartak Wielkanoc-Gołcza 

Pilica Wierbka - Bolesław II Bukowno 

Piliczanka II Pilica - Przebój II Wolbrom (19 sierpnia, godzina 11:00) (tu)

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MatiTreść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 29.04.2025, 17:21Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Panie Wojciechu współczuję. I Trzymam Kciuki !!!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:37Źródło komentarza: ZARZUTY KORUPCYJNE DLA BYŁEGO STAROSTY. KAUCJA 200.000 ZŁ I WYSZEDŁAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNE
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama