Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 16 lutego 2026 04:30
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

KONCERT SENIORÓW W PIĘKNEJ OPRAWIE

(Poręba) W połowie czerwca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Stowarzyszenie Studio ART zorganizowało koncert senioralny, podczas którego wystąpiły zespoły z całego powiatu zawierciańskiego.
Podziel się
Oceń

Wyśmienita pogoda, piękna okolica i wspaniała muzyka w wykonaniu niezawodnych zespołów. Tak upłynęło środowe popołudnie, 15 czerwca uczestnikom koncertu zorganizowanego przez Studio ART. Przed fontanną przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie zorganizowano koncert plenerowy pn. „EDU – Art Senior – Rozwój, pasja, integracja”. Taras byłej kawiarni „Kaktus” był sceną dla wykonawców.

Podczas wyjątkowego koncertu plenerowego swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentowały zespoły senioralne z terenu powiatu zawierciańskiego. W trakcie wydarzenia przygotowanego przez Stowarzyszenie Studio ART zagrali i zaśpiewali: Grupa Kromołów, Zespół Retro, Niezapominajki, Niwczanki, Semafor, Siewierzanie oraz Złota Jesień.

Wydarzenie było współfinansowane z Narodowego Instytutu Wolności ze środków Programu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. (es) Foto: UM Poręba


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Treść komentarza: Co za piękny ten Damianek, brać lotnicza ma … ubaw z FOData dodania komentarza: 13.02.2026, 18:29Źródło komentarza: PILOT BOEINGA Z MYSZKOWA!Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Z szacunku odpowiadamy: nie ma pan racji. Gdyby to był profil nie kontrolowany przez Wiśnię, to by były wpisy jej wyznawców, a są jej wypowiedzi. Więc to profil udający "sympatyków". Nie wiedzieliśmy tam wpisów sympatyków. Chyba, że zna pan administratora, to możemy dyskutowaćData dodania komentarza: 13.02.2026, 15:19Źródło komentarza: NIE WIERZCIE POLITYKOM! PĄCZKI TUCZĄ!Autor komentarza: Czytelnik1990Treść komentarza: Nie Panie Redaktorze, jest tylko jeden oficjalny profil europosłanki i jest wyraźnie zaznaczone który. Na tym profilu, na który się Pan powołuje, wielokrotnie wspominano, że jest prowadzony przez fanów. A zdjęcie z pączkami? zdjęcie jest screenem z nagranego lata temu filmiku Wiśniewskiej, który zresztą był bardzo popularny w sieci. Naprawdę brak słów, aż strach myśleć, czy wszystkie informacje Pan tak sprawdza.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 09:06Źródło komentarza: NIE WIERZCIE POLITYKOM! PĄCZKI TUCZĄ!Autor komentarza: akTreść komentarza: pełna podziwu i szacunku dla naszej młodzieżyData dodania komentarza: 12.02.2026, 21:44Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki!Autor komentarza: AleksandraTreść komentarza: Dziękujemy dla nas to też była frajdaData dodania komentarza: 12.02.2026, 20:23Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki!Autor komentarza: HalinaTreść komentarza: Fajna młodzież 👍Data dodania komentarza: 12.02.2026, 18:26Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama