Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 20 sierpnia 2025 13:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

ZA POSIADANIE I UDZIELENIE INNEJ OSOBIE MARIHUANY GROZI MU DO 3 LAT WIĘZIENIA

(Zawiercie) Policjanci zatrzymali młodego zawiercianina, który miał przy sobie ponad 15 gramów marihuany. Odpowie nie tylko za posiadanie, ale również za udzielenie narkotyku innej osobie. Mężczyzna przed sądem odpowie za te przestępstwa, a grozi mu za nie do 3 lat pozbawienia wolności.
Podziel się
Oceń

Jak ustalili zawierciańscy policjanci z wydziału kryminalnego, 23-letni mężczyzna z Zawiercia mógł mieć przy sobie narkotyki. Podejrzenia te potwierdziły się. Zawiercianin miał ponad 15 gramów marihuany. Mężczyzna miał też udzielić narkotyku innej osobie, co również jest niedozwolone.
- Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności – informuje Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu. 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Ktoś musi to zgłosić do NIK, bo to jest defraudacja publicznych pieniędzy.Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:44Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Jak ktoś tego nie zgłosi do NIK i ktoś za to nie pójdzie siedzieć, to taki proceder będzie trwał, a pieniądze będą defraudowane!!!! Złodziejeje !!!!!!Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:40Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: DuszekTreść komentarza: Numer konta jest podany na facebooku na profilu klubu musashizarkiletniskoData dodania komentarza: 3.08.2025, 12:20Źródło komentarza: Jakub Kulak z Musashi Żarki-Letnisko z szansą na start w Grecji i Tajlandii. Ale to kosztujeAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry
Reklama
Reklama
Reklama