Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 31 października 2025 19:26
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

TRZYMIESIĘCZNY ARESZT ZA MARIHUANĘ

(Pilica) Pod koniec grudnia kryminalni z Zawiercia ustalili, że jedn z mieszkańców Pilicy może mieć narkotyki w swoim mieszkaniu. Aby to sprawdzić, przeszukali jego miejsce zamieszkania, gdzie znaleźli marihuanę. Wystarczyłoby jej na przygotowanie blisko 50 porcji dilerskich. Zatrzymany 33-latek został tymczasowo aresztowany. - Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje zawierciańska Policja.
Podziel się
Oceń

Przypuszczenia policjantów z Wydziału Kryminalnego KPP w Zawierciu potwierdziły się, gdy dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania 33-letniego piliczanina. Narkotyki znaleziono w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych.

- Mężczyzna posiadał również przy sobie woreczek ze środkiem psychoaktywnym. Badanie testerem narkotykowym wskazało, że znaleziony susz roślinny to marihuana, z której można było przygotować prawie 50 porcji dilerskich – relacjonuje Policja.

Zatrzymany 33-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Na mocy decyzji sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. (es) Zdjęcie poglądowe: KPP Zawiercie


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KmicicTreść komentarza: Śmiercionośne, zbrodnicze i skorumpowane państwo polskie w tej bulwersującej sprawie, w osobie tej policjantki, pokazało swoje kolejne niszczycielskie oblicze!Data dodania komentarza: 27.10.2025, 15:31Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Brawo nareszcie 👏👏👏👏 wstyd, że dopiero teraz !Data dodania komentarza: 21.10.2025, 14:12Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro! Kaczyński i Tusk za zakazemAutor komentarza: Ot to Polska własnieTreść komentarza: Darłowo. Straż Miejska potrąciła dziecko. 2 latka i babcia w szpitalu! Media lokalne milczą! https://www.youtube.com/watch?v=7s4aYx_TQuIData dodania komentarza: 18.10.2025, 08:23Źródło komentarza: MYSZKÓW. PROKURATURA UMORZYŁA POSTĘPOWANIE W SPRAWIE KASTRACJI PSÓW I KOTÓW W ZESPOLE SZKÓŁAutor komentarza: EmerytkaTreść komentarza: Wiśniewska emeryturkę dzięki unii Europejskiej będzie mieć ładną. Oszczędności też niczego sobie 384.946 euro! Jak tak źle w tej Unii do wraca do pracy w podstawówceData dodania komentarza: 10.10.2025, 08:50Źródło komentarza: STRACH PISU PRZED KOPALNIĄ: „OBY MIESZKAŃCY POWIATU POZOSTALI CIEMNI I BIEDNI”-TO ICH STRATEGIAAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Pani Aneto, czy nadal jest pani w szczęśliwym związku?Data dodania komentarza: 9.10.2025, 04:31Źródło komentarza: ANETA Z DĄBROWNA WYSZŁA ZA TUNEZYJCZYKA. PAŃSTWO POLSKIE CIĄGLE ODMAWIA MU PRZYJAZDUAutor komentarza: KubaTreść komentarza: To się Wiśnia dorobiła a nam malutkim żałuję ale do Obajtka to jej daleko oj daleko 😂😂Data dodania komentarza: 8.10.2025, 21:03Źródło komentarza: STRACH PISU PRZED KOPALNIĄ: „OBY MIESZKAŃCY POWIATU POZOSTALI CIEMNI I BIEDNI”-TO ICH STRATEGIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama