Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

SPONSOR WCHODZI DO ZARZĄDU

W poniedziałek (12 X) odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków MKS-u Myszków. Do zarządu weszli przedstawiciele sponsora, firmy TRIBAG Wojciech Łubianka i Maciej Borecki oraz Krzysztof Liwoch (w przeszłości pełnił funkcję Kierownika Klubu). Oprócz zawirowań, jakie zawsze miały miejsce na spotkaniach klubowiczów zaszło kilka istotnych zmian. Najważniejsze to wzmocnienia w zarządzie niebiesko białych. Do grona włodarzy dołączył dyrektor handlowy firmy Tribag Wojciech Łubianka.
Podziel się
Oceń

W poniedziałek (12 X) odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków MKS-u Myszków. Do zarządu weszli przedstawiciele sponsora, firmy TRIBAG Wojciech Łubianka i Maciej Borecki oraz Krzysztof Liwoch (w przeszłości pełnił funkcję Kierownika Klubu). Oprócz zawirowań, jakie zawsze miały miejsce na spotkaniach klubowiczów zaszło kilka istotnych zmian. Najważniejsze to wzmocnienia w zarządzie niebiesko białych. Do grona włodarzy dołączył dyrektor handlowy firmy Tribag Wojciech Łubianka.

 

Po tym jak sponsor klubu – firma TRIBAG zaangażowała się w losy MKS-u, Zarząd stawia na przejrzystą i nie budzącą absolutnie żadnych wątpliwości działalność klubu, co jak się wydaje stanowi podstawę dalszej współpracy z profesjonalnym sponsorem. Od dawna mówiło się, że uporządkowania wymaga statut klubu i na nadzwyczajnym walnym ten wysiłek został podjęty. Po raz pierwszy w historii klubu zmiany statutowe zostały dokonane w obecności prawnika i notariusza.

 

Powołano również nową komisję rewizyjną. Zmiany w statucie mają też dyscyplinować członków klubu do większej pracy na jego rzecz. Będzie to również większy dla nich wysiłek finansowy.

 

Wpisowe

Takiej opłaty przy wstępowaniu do klubu nie było dotychczas. Teraz Zarząd zaproponował, by jednorazową opłatę członkowską ustanowić i pierwotna propozycja wynosiła 500 zł. Jednak w toku dyskusji przyjęto, że „wpisowe” musi być mniejsze, tak by nie blokować członkostwa osobom mniej zamożnym. Odpadła propozycja aby było to 100 zł, przegłosowano wpisowe w kwocie 300 zł.

 

Wyższa składka

Zmieni się też minimalna składka członkowska. Do tej pory było to 10 zł, a teraz ta kwota zostanie podniesiona do 20 zł miesięcznie.

 

Krótszy okres na uregulowanie zaległości

Nie 6 miesięcy, a tylko 3 będzie można spóźnić się, nie narażając na przykre konsekwencje, czyli wykluczenie z członkostwa, z opłatą składki. Niechęć do tej propozycji wyraził Janusz Jakubiec, członek klubu (przewodniczący Rady Powiatu). Może dlatego, że sam zaległe składki regulował nie częściej niż... co pół roku.

 

Wojciech Łubianka – członek zarządu, dyrektor w TRIBAG, określił plany sponsora i czego oczekuje od drużyny jako członek Zarządu MKS-u: - Cel mamy jasny – pierwsze miejsce w Lidze i awans. Jesteśmy gotowi żeby poprowadzić klub wyżej. Zależy nam tak jak wszystkim kibicom i sympatykom drużyny, żeby piłkarze z Myszkowa pracowali na dobre imię tego miasta.

 

Trener Krzysztof Całus podniósł temat słabej bazy treningowej Klubu.  Mówił o braku oświetlenia, o złym stanie boiska treningowego. Jednak temat stworzenia koło MKS-u kompleksu boisk w ramach programu „Orlik 2012” już odszedł w zapomnienie. Burmistrz, przez trzy lata nie potrafił przekonać do siebie, wystarczającej do sprawnego zarządzania miastem, grupy radnych i w ten sposób „Orlik” z Myszkowa wyparował, a wraz z nim profesjonalna baza treningowa dla zawodników MKS-u.

 

Obecnie w skład zarządu wchodzą:

Prezes – Piotr Wysocki

V-ce prezes – Ireneusz Pieczara

Sekretarz – Ludwik Przewieźlik

Członek – Jan Jaskólski

 

Nowi członkowie:

Borecki Maciej

Łubianka Wojciech

Liwoch Krzysztof

 

Na najbliższym zebraniu zarządu zostaną przydzielone funkcje nowym członkom. Łubianka zostanie najprawdopodobniej jednym z wiceprezesów.

 

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

Gil Janusz

Szymczyk Janusz

Dziuk Sebastian

(RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama