Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 9 listopada 2025 13:15
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

MIĘDZYNARODOWE OSIĄGNIĘCIA WYKONAWCÓW Z PORĘBY I ŁAZ

Zakończył się XXVII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Tegoroczna edycja została przeprowadzona w formie on-line. Do 27 edycji Festiwalu wypłynęło ponad 1000 zgłoszeń w formie plików wideo, zarówno z Polski jak i Europy. Przesłuchania finałowe odbyły się w dniach 7-9 stycznia 2021r. W gronie laureatów znaleźli się wykonawcy z powiatu zawierciańskiego.
MIĘDZYNARODOWE OSIĄGNIĘCIA WYKONAWCÓW Z PORĘBY I ŁAZ

Autor: https://teatrzaglebia.pl

Podziel się
Oceń

Amelia KITA - solistka reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Łazach zajęła 3 miejsce w kategorii soliści młodzieżowi. Amelia KITA, która uczęszcza na zajęcia wokalne w MOK w Łazach prowadzone przez Weronikę Skalską , zaprezentowała kolędę „Mizerna Cicha” oraz pastorałkę „Lulajka”.

Laureatami są również dwa zespoły ze Stowarzyszenia STUDIO ART w PORĘBIE:III miejsce zajęło TRIO „SWEET VOICES” w kategorii Zespoły Młodzieżowe. Patrycja Krzykawska, Dobrosława Smugorzewska, Julia Machura zaprezentowały kolędy i pastorałki: „Anioł Pasterzom mówił”, „Narodził się Zbawiciel Pan” oraz „Chrońmy te chwile”.

W kategorii Zespoły Dorosłe Wyróżnienie otrzymał zespół „STUDIO ART”. Zespół w składzie: Sylwia Góra, Joanna Mazur, Katarzyna Mazur, Agnieszka Mazur, Iga Chowałko, Anna Dudzińska, Martyna Parzniewska, Anna Nowakowska, Maja Zygmunt, Dobrosława Smugorzewska, Patrycja Krzykawska, Julia Machura, Kacper Maj, Marcin Cyzowski, Jakub Stachura, Karol Hadrych, zaprezentował kolędy i pastorałki: „Ta święta noc”, „Narodził się w stajni Jezus ubogi” oraz „Trzej Królowie”. 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Robert SkorekTreść komentarza: Dawał 5 zł ale nie umieliśmy podzielić na dwóch, nauczy się dawać 2 złData dodania komentarza: 3.11.2025, 12:33Źródło komentarza: MYSZKÓW. PIJANY KIEROWCA CHCIAŁ DAĆ ŁAPÓWKĘ POLICJANTOM. JEGO AUTO MIAŁO FAŁSZYWE TABLICE REJESTYRACYJNEAutor komentarza: KarolTreść komentarza: Kramy pod cmentarzem powinny zniknąć. 1 listopada to ekologiczny koszmar! Byle dużo, zniczy i plastikowych kwiatów. Przecież o zmarłych można pamiętać bez tego kiczowatego bizancjum. 1 listopada na cmentarz nie chodzę.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 11:33Źródło komentarza: NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH PRAWO NIE DZIAŁAAutor komentarza: XxxTreść komentarza: Ja się pytam zarządców w całym powiecie. Dlaczego na cmentarzu nie segregują odpadów. Do jednego kubła lądują znicze szklane i plastikowe, wypalone świece tradycyjne i te z mechanizmami elektrycznymi oraz zużytymi bateriami, a także zwiędłe kwiaty w donicach z ziemią !!!?Data dodania komentarza: 2.11.2025, 11:27Źródło komentarza: NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH PRAWO NIE DZIAŁAAutor komentarza: AnielaTreść komentarza: Zamiast przepychać się 1 listopada wolimy spotkać się z rodziną przy kawie i powspominać o zmarłych a na cmentarz chodzimy przed pierwszy listopada. Warto tego dnia wybrać się na spacer do lasu niż wdychać smog z zniczy na cmentarzu.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 11:17Źródło komentarza: NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH PRAWO NIE DZIAŁAAutor komentarza: KmicicTreść komentarza: Śmiercionośne, zbrodnicze i skorumpowane państwo polskie w tej bulwersującej sprawie, w osobie tej policjantki, pokazało swoje kolejne niszczycielskie oblicze!Data dodania komentarza: 27.10.2025, 15:31Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Brawo nareszcie 👏👏👏👏 wstyd, że dopiero teraz !Data dodania komentarza: 21.10.2025, 14:12Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro! Kaczyński i Tusk za zakazem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama