Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 18 lutego 2026 16:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

GRALI DLA MIŁOSZKA

(Myszków) W niedzielę 23 lutego w LO Myszków został rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej , by wesprzeć 3-letniego Miłoszka z wadą serca. Dzięki temu wydarzeniu udało się zebrać kwotę 5 213,10 zł, która została przekazana na leczenie chłopca.
Podziel się
Oceń

(Myszków) W niedzielę 23 lutego w LO Myszków został rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej , by wesprzeć 3-letniego Miłoszka z wadą serca. Dzięki temu wydarzeniu udało się zebrać kwotę 5 213,10 zł, która została przekazana na leczenie chłopca.


W turnieju wzięło udział 9 drużyn: OL-DACH, HONEY BADGERS, 0 Z GRANIA, SHADOWS oraz  WAGA CIĘŻKA, ORŁY, , ELEKTROLUX, MUMINKI, NIEBIESKA ARYSTOKRACJA. Sędziowali: Maciej Koster oraz Marcin Kowalczyk. Wśród atrakcji był pokaz freestyle football w wykonaniu Patryka Męcika, możliwość przejażdżki samochodem rajdowym dzięki Tomaszowi Jasińskiemu oraz Strefa Dobrej Zabawy dla dzieci. Odwiedzili nas  również Tomasz Łomnicki- Pseud. FIT DZIK oraz zawodnicy Ruchu Chorzów. W turnieju zwyciężyła drużyna OL-DACH, II miejsce wywalczyli zawodnicy HONEY BADGERS, a III drużyna 0 Z GRANIA.
Turniej wsparli liczni partnerzy i sponsorzy: Anna Misina, iTVMyszkow, OPD Company Sp. z o.o., Strefa dobrej zabawy-Animacje dla dzieci, OSP Myszków oraz OSP Smudzówka, Awaria Motors, Sokpol, Auto-Wnuk Myszków, Pizzeria Capri, Agencja Reklamy Photographer Mariusz Knieja, Fish Expert Mariusz Balwierz, Willa Ania, ADIEU Biżuteria, Skovron Transport, Transportif, Duszynka Kids, „Denar Travel”, Klaudia Majeranek, Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. (red)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec MyszkowaTreść komentarza: S K A N D A L ! NIE ZAPOMNĘ IM TEGO!!! S K A N D A L!!!Data dodania komentarza: 18.02.2026, 07:34Źródło komentarza: RADA POWIATU POZYTYWNIE O BUDOWIE KOPALNIAutor komentarza: Treść komentarza: Co za piękny ten Damianek, brać lotnicza ma … ubaw z FOData dodania komentarza: 13.02.2026, 18:29Źródło komentarza: PILOT BOEINGA Z MYSZKOWA!Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Z szacunku odpowiadamy: nie ma pan racji. Gdyby to był profil nie kontrolowany przez Wiśnię, to by były wpisy jej wyznawców, a są jej wypowiedzi. Więc to profil udający "sympatyków". Nie wiedzieliśmy tam wpisów sympatyków. Chyba, że zna pan administratora, to możemy dyskutowaćData dodania komentarza: 13.02.2026, 15:19Źródło komentarza: NIE WIERZCIE POLITYKOM! PĄCZKI TUCZĄ!Autor komentarza: Czytelnik1990Treść komentarza: Nie Panie Redaktorze, jest tylko jeden oficjalny profil europosłanki i jest wyraźnie zaznaczone który. Na tym profilu, na który się Pan powołuje, wielokrotnie wspominano, że jest prowadzony przez fanów. A zdjęcie z pączkami? zdjęcie jest screenem z nagranego lata temu filmiku Wiśniewskiej, który zresztą był bardzo popularny w sieci. Naprawdę brak słów, aż strach myśleć, czy wszystkie informacje Pan tak sprawdza.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 09:06Źródło komentarza: NIE WIERZCIE POLITYKOM! PĄCZKI TUCZĄ!Autor komentarza: akTreść komentarza: pełna podziwu i szacunku dla naszej młodzieżyData dodania komentarza: 12.02.2026, 21:44Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki!Autor komentarza: AleksandraTreść komentarza: Dziękujemy dla nas to też była frajdaData dodania komentarza: 12.02.2026, 20:23Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama