Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 3 stycznia 2026 03:21
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

KOŁODZIEJCZYK PONOWNIE PRZEWODNICZĄCĄ KOZIEGŁOWSKIEJ RADY

(Koziegłowy) Czesław Chwist, radny senior otworzył pierwszą sesję nowej kadencji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy. Podczas obrad, które odbyły się 22 listopada radni oraz burmistrz Jacek Ślęczka złożyli ślubowanie.
Podziel się
Oceń

(Koziegłowy) Czesław Chwist, radny senior otworzył pierwszą sesję nowej kadencji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy. Podczas obrad, które odbyły się 22 listopada radni oraz burmistrz Jacek Ślęczka złożyli ślubowanie.


 

Na początku sesji, z rąk Kazimierza Chermanowskiego, radni otrzymali zaświadczenia o wyborze. Później przyszedł czas na ślubowanie, zarówno przez radnych jak i burmistrza Jacka Ślęczkę. Następnym punktem obrad był wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Gminy i Miasta Koziegłowy.


 

14 głosów poparcia, przy jednym wstrzymującym się uzyskała Joanna Kołodziejczyk, w głosowaniu na przewodniczącą Rady.


 

Wiceprzewodniczącym ponownie został Dariusz Stuła, na którego jego koledzy radni oddali 12 głosów oraz Damian Cesarz, który uzyskał poparcie od 13 osób. Na wiceprzewodniczącą kandydowała także Grażyna Sitek, ale otrzymała tylko 5 głosów.


 

Przypomnijmy, że radnymi kadencji 2018-2023 zostali wybrani również: Jadwiga Balińska (KW Stowarzyszenie dla Gminy Koziegłowy), Leonard Jagoda (KW Stowarzyszenie dla Gminy Koziegłowy), Marcin Będkowski (KW Stowarzyszenie dla Gminy Koziegłowy), Andrzej Szóstak (KW Stowarzyszenie dla Gminy Koziegłowy), Michał Kubalski (KWW Alternatywa dla Gminy Koziegłowy), Antoni Bielecki (KWW Alternatywa dla Gminy Koziegłowy), Tomasz Lebiocki (KWW Alternatywa dla Gminy Koziegłowy),Wojciech Chrapek (KWW Alternatywa dla Gminy Koziegłowy), Czesław Chwist (KWW Alternatywa dla Gminy Koziegłowy), Grażyna Sitek (KWW Przyszłość w Myszkowie),Rafał Zenderowski (KWW Rafał Zenderowski), Andrzej Okularczyk (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)


 

Gościem podczas sesji był Piotr Kołodziejczyk, który tego samego dnia, na porannych obradach Rady Powiatu Myszkowskiego został wybrany Starostą Myszkowskim. Kołodziejczyk zapewnił o chęci jak najlepszej współpracy z Gminą Koziegłowy. (ek, fot. UGiM Koziegłowy)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zdzichu z PKSTreść komentarza: Co to jest? 🤭🤭🤭Data dodania komentarza: 1.01.2026, 09:28Źródło komentarza: MYSZKÓW. ZOBACZ JAKIE SĄ EFEKTY REWITALIZACJI CENTRUM MIASTA PO ROKU PRAC. ZDJĘCIAAutor komentarza: FranekTreść komentarza: Miś na miarę Myszkowa. Najawżniejsze że jest alejka do LidlaData dodania komentarza: 30.12.2025, 02:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. ZOBACZ JAKIE SĄ EFEKTY REWITALIZACJI CENTRUM MIASTA PO ROKU PRAC. ZDJĘCIAAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Propaganda czystą gębą! Szanowny pan redaktor zapomniał że przez wiele lat toczyły się boje o wybudowanie obwodnicy Koziegłów zamiast przymusowej modernizacji tej drogi! Jednak jak się okazało władza wie lepiej i protesty nie został uwzględnione. To było przyczyną odwlekania inwestycji a nie to kto rządził. Ale kolega Bodnara wie lepiej.Data dodania komentarza: 30.12.2025, 02:24Źródło komentarza: DW 789 DA SIĘ PRZEJECHAĆ, ALE NIE POLECAMYAutor komentarza: LucekTreść komentarza: TEN CAŁY POMYSŁ TO DNO I AROGANCJA . RZĄDZĄCYCH. NIC TO MIASTU I MIESZKAŃCOM NIE DA POZA ZWIĘKSZONYMI DANINAMI PODATKOWYMI. DLA MNIE TO czysty SABOTAŻ FINANSÓW MIASTA.. TO OSTATECZNY KONIEC NASZEGO GRAJDOŁA. CZAS WIAĆ Z TEGO ZAPADLISKA .Data dodania komentarza: 27.12.2025, 17:18Źródło komentarza: MYSZKÓW. ZOBACZ JAKIE SĄ EFEKTY REWITALIZACJI CENTRUM MIASTA PO ROKU PRAC. ZDJĘCIAAutor komentarza: Futra wyszły z modyTreść komentarza: Futra przechodzą do historii 👍 od roku 2026r. New York Fashion Week dołącza do rewolucji m.in w Londynie, Mediolanie na wybiegach obowiązywać będzie zakaz prezentowania prawdziwych futer 👏👏👏 wydawca Vogue, Vanity Fair również nie będą pokazywać prawdziwych futer. Futrom powiedziały nie takie firmy jak: Gucci, CHANEL, Prada, Versace, Michael Kors. Futra są dla zwierząt nie dla ludzi!Data dodania komentarza: 26.12.2025, 15:50Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!Autor komentarza: Nie dla futer!Treść komentarza: Bzdury pan piszesz i nie masz pan wiedzy o tym okrutnej działalności.Data dodania komentarza: 26.12.2025, 15:30Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama