Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 1 maja 2025 14:28
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

TO PRZECIEŻ OCZYWISTE, ŻE JAK JEST MOKRO TO TAKŻE ŚLISKO

(Lgota Mokrzesz) Niektórzy zdają się o tym nie pamiętać, stąd padające w ubiegłym tygodniu deszcze dały się we znaki niektórym kierowcom. Niektórzy z nich nie poradzili sobie z jazdą po mokrych, a przez to śliskich jezdniach. W środę 16 maja w Lgocie Mokrzesz jadąca ulicą Żarecką ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do rowu.
Podziel się
Oceń

(Lgota Mokrzesz) Niektórzy zdają się o tym nie pamiętać, stąd padające w ubiegłym tygodniu deszcze dały się we znaki niektórym kierowcom. Niektórzy z nich nie poradzili sobie z jazdą po mokrych, a przez to śliskich jezdniach. W środę 16 maja w Lgocie Mokrzesz jadąca ulicą Żarecką ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do rowu.

 

Do zdarzenia, w którym na szczęście nikt nie ucierpiał, doszło około godziny 19.00. Kierowca ciężarowego DAF-a z naczepą stracił w pewnym momencie panowanie nad zestawem i zjechał z drogi do rowu. Nie wykluczone, że przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości auta do panujących warunków pogodowych. By wyciągnąć ciężarówkę z pułapki potrzebna była pomoc specjalnego, ciężkiego samochodu holowniczego. Na miejscu obecni byli także strażacy z jednostki OSP w Lgocie Górnej, którzy zabezpieczali akcję wydobywania DAF-a z rowu. Przez pewien czas na drodze wojewódzkiej 789 występowały utrudnienia w ruchu. (rb, foto: OSP w Lgocie Górnej)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MatiTreść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 29.04.2025, 17:21Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Panie Wojciechu współczuję. I Trzymam Kciuki !!!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:37Źródło komentarza: ZARZUTY KORUPCYJNE DLA BYŁEGO STAROSTY. KAUCJA 200.000 ZŁ I WYSZEDŁAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNE
Reklama
Reklama
Reklama