Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 18 sierpnia 2025 19:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Z DEDYKACJĄ DLA MYSZKOWSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

(Myszków) Tytuł artykułu dość jasno wskazuje do kogo głównie kierujemy nasze słowa, choć polecamy go także uwadze i myszkowskiej policji i …kierowcom, którzy parkując swoje auta zastawiają nimi chodniki. Apelujemy, by w takich jak zaobserwowana przez nas sytuacjach stanowczo reagować, upominać, a najbardziej opornych nie wahać się także karać.      
Podziel się
Oceń

(Myszków) Tytuł artykułu dość jasno wskazuje do kogo głównie kierujemy nasze słowa, choć polecamy go także uwadze i myszkowskiej policji i …kierowcom, którzy parkując swoje auta zastawiają nimi chodniki. Apelujemy, by w takich jak zaobserwowana przez nas sytuacjach stanowczo reagować, upominać, a najbardziej opornych nie wahać się także karać.

 

 

Z okien naszej redakcji udało nam się zaobserwować sytuację na ulicy Sikorskiego, na odcinku prowadzącym w kierunku Zespołu Szkół nr 5. Na chodniku usytuowanym wzdłuż niej, przy blokach, stoi zaparkowanych kilka samochodów, w tym dostawcze, całkowicie blokując możliwość poruszania się po trotuarze. Środkiem ulicy, bo chodnikiem przecież nie da się przejść, zmuszona jest pchać wózek z dzieckiem młoda kobieta. Sytuacja taka musi bulwersować, bo choć zdajemy sobie sprawę, że z miejscami do pozostawienia auta w rejonie ulicy Sikorskiego jest czasami trudno, to parkowanie samochodów nie może się odbywać kosztem pieszych. Stąd nasza „dedykacja”, stąd nasze apele. Panowie strażnicy i policjanci, patrolując rejon miasta: zwracajcie uwagę na takie sprawy. (rb)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Ktoś musi to zgłosić do NIK, bo to jest defraudacja publicznych pieniędzy.Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:44Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Jak ktoś tego nie zgłosi do NIK i ktoś za to nie pójdzie siedzieć, to taki proceder będzie trwał, a pieniądze będą defraudowane!!!! Złodziejeje !!!!!!Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:40Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: DuszekTreść komentarza: Numer konta jest podany na facebooku na profilu klubu musashizarkiletniskoData dodania komentarza: 3.08.2025, 12:20Źródło komentarza: Jakub Kulak z Musashi Żarki-Letnisko z szansą na start w Grecji i Tajlandii. Ale to kosztujeAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry
Reklama
Reklama
Reklama