Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 18 maja 2025 07:12
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Kominiarz szczęścia nie przyniósł

(Myszków) W środę, pechowego 13-tego lutego, kwadrans przed dziesiątą, na pasach potrącona została kobieta. Do zdarzenia doszło na ul. Pułaskiego w Myszkowie.      
Podziel się
Oceń

(Myszków) W środę, pechowego 13-tego lutego, kwadrans przed dziesiątą, na pasach potrącona została kobieta. Do zdarzenia doszło na ul. Pułaskiego w Myszkowie.

 

Na przechodzącą od „rotacyjnego” kobietę najechał prowadzący Opla Combo kominiarz. Kierowca ruszył, obserwując uprzednio tylko jedną stronę drogi. Poszkodowana przewieziona została do szpitala na obserwację, gdzie stwierdzono ogólne potłuczenie ciała. Nic nie stało się zaś jej mężowi, który na pasach wyprzedził ją o krok.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała Straż Miejska, która kierowała ruchem drogowym, patrol policji oraz karetka pogotowia. W sprawie toczyć się będzie postępowanie wyjaśniające.(rt)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: 🏍️Treść komentarza: steel horse👍🏍️Data dodania komentarza: 16.05.2025, 19:34Źródło komentarza: TESTUJEMY INDIAN Z NOWYM SILNIKIEM 112 CALIAutor komentarza: MotocyklistaTreść komentarza: Piękny ten wielkolud 😍Data dodania komentarza: 16.05.2025, 17:59Źródło komentarza: TESTUJEMY INDIAN Z NOWYM SILNIKIEM 112 CALI J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Pani "wściekła": opisujemy co dzieje się w przestrzeni publicznej. Jak będzie coś związanego z Islamem, też opiszemy!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 14:32Źródło komentarza: MYSZKÓW. TŁUMY NA ODPUŚCIE ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIAAutor komentarza: błyskawica wściekłaTreść komentarza: GAZETA LEWACKA DO BÓLU. I opisuje katolickie święto. no niewyobrażalne!!! REDAKCJA CIERPI NA SCHZOFRENIĘ, CZY CO...?? A FEE !!!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 14:01Źródło komentarza: MYSZKÓW. TŁUMY NA ODPUŚCIE ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIA J Autor komentarza: SzymonTreść komentarza: Stosunek do zwierząt to miara człowieczeństwa. Niemiecki filozof Arthur Schopenhauer powiedział kiedyś, że: „Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem”Data dodania komentarza: 12.05.2025, 10:35Źródło komentarza: SKATOWAŁ PSA NA ŚMIERĆ. MIESZKANIEC KOZIEGŁÓWEK ODSIEDZI PÓŁ ROKUAutor komentarza: UlaTreść komentarza: Mocny film !Data dodania komentarza: 8.05.2025, 18:30Źródło komentarza: Mocna akcja profrekwencyjna. Kobiety powinny koniecznie to obejrzeć!
Reklama
Reklama
Reklama