Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 25 czerwca 2026 22:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

NIE ZAUWAŻYŁ CZY NIE ZDĄŻYŁ?

(Koziegłowy) Te między innymi przyczyny będą brać po uwagę policjanci drogówki wyjaśniający dokładny przebieg i okoliczności wypadku, do jakiego doszło we wtorek 16 października na krajowej „jedynce” w Koziegłowach. W zderzeniu dwóch samochodów ranny został kierowca jednego z nich.
Podziel się
Oceń

(Koziegłowy) Te między innymi przyczyny będą brać po uwagę policjanci drogówki wyjaśniający dokładny przebieg i okoliczności wypadku, do jakiego doszło we wtorek 16 października na krajowej „jedynce” w Koziegłowach. W zderzeniu dwóch samochodów ranny został kierowca jednego z nich.

 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło około 9.30. - Jak wstępnie ustalili policjanci drogówki, jadący w kierunku Częstochowy samochód Kia zderzył się z wjeżdżającym na drogę od strony Wojsławic Peugeotem – wyjaśnia rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie, starszy aspirant Magdalena Modrykamień. W wyniku zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił 52-letni kierowca Kii. Wypadek na pewien czas spowodował utrudniania dla kierowców poruszających się krajową „jedynką”. (rb)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama