Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 9 sierpnia 2025 03:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

POLOWANIE NA… JAJKA

(Gniazdów) Uczniowie z najmłodszych klas Szkoły podstawowej w Gniazdowie wzięli udział w wielkim polowaniu na … jajka! W środę 4 kwietnia nauczycielka języka angielskiego Renata Wiewióra ukryła na szkolnym placu 130 czekoladowych jaj. Ich odnalezienie było zadaniem dzieci. Najlepiej spisała się Kinga Kluza, która odnalazła aż 35 czekoladowych przysmaków.      
Podziel się
Oceń

(Gniazdów) Uczniowie z najmłodszych klas Szkoły podstawowej w Gniazdowie wzięli udział w wielkim polowaniu na … jajka! W środę 4 kwietnia nauczycielka języka angielskiego Renata Wiewióra ukryła na szkolnym placu 130 czekoladowych jaj. Ich odnalezienie było zadaniem dzieci. Najlepiej spisała się Kinga Kluza, która odnalazła aż 35 czekoladowych przysmaków.

 

Uczniowie z klas I –III z podstawówki w Gniazdowie uczestniczyły w takiej zabawie po raz pierwszy. Dzieci wyposażone w udekorowane koszyczki ruszyły na poszukiwania ukrytych jajek. Zabawa była tym przedniejsza, że towarzyszyły jej specjalne konkursy. Nagrodzono m.in. Jakuba Stachurskiego, Martę Olszewską i Julię Broncel właścicieli najładniej udekorowanych koszyczków a także Nikolę Szatan, Malwinę Szatan oraz Martynę Jagodę, które z okazji polowania przywdziały najbardziej oryginalne przebrania. Łowy na jajka okazały się bardzo udane. Najlepiej z szukaniem czekoladowych przysmaków poradziła sobie Kinga Kluza z klasy III, która znalazła 35 jajek. Co warte podkreślenia, wszystkie jajka trafiły do ich znalazców. Ci, którym nie udało się znaleźć nawet jednego nie mieli jednak powodów do zmartwień. Oni słodycze otrzymali z rąk organizatorki zabawy, Renaty Wiewióry. (rb)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Ktoś musi to zgłosić do NIK, bo to jest defraudacja publicznych pieniędzy.Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:44Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Jak ktoś tego nie zgłosi do NIK i ktoś za to nie pójdzie siedzieć, to taki proceder będzie trwał, a pieniądze będą defraudowane!!!! Złodziejeje !!!!!!Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:40Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: DuszekTreść komentarza: Numer konta jest podany na facebooku na profilu klubu musashizarkiletniskoData dodania komentarza: 3.08.2025, 12:20Źródło komentarza: Jakub Kulak z Musashi Żarki-Letnisko z szansą na start w Grecji i Tajlandii. Ale to kosztujeAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry
Reklama
Reklama
Reklama