Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 20 marca 2026 09:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Mistrzostwa Myszkowa z szachach

Iwona Kowalczyk ze SP nr 4 i z Aleksander Podlejski ze SP nr 5 wywalczyli tytuły Mistrzów Myszkowa w szachach. W klasyfikacji drużynowej na czele uplasowały się SP 3 i SP 5.
Podziel się
Oceń

 

Iwona Kowalczyk ze SP nr 4 i z Aleksander Podlejski ze SP nr 5 wywalczyli tytuły Mistrzów Myszkowa w szachach. W klasyfikacji drużynowej na czele uplasowały się SP 3 i SP 5.

 

We wtorek 1 marca w sali gimnastycznej MOSiR-u Myszków odbyły się Mistrzostwa Miasta Myszkowa w Szachach dla dziewcząt i chłopców uczniów szkół podstawowych. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Iwona Kowalczyk ze SP nr 4, a wśród chłopców najlepszym okazał się Aleksander Podlejski ze SP nr 5. Organizatorami Mistrzostw byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie oraz Szkolny Związek Sportowy w Myszkowie. Nagrody triumfatorom wręczali: dyrektor MOSiR-u Myszków Piotr Wysocki oraz prezes SZS w Myszkowie Roman Witas.

 

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju indywidualnego dziewcząt:

I miejsce Kowalczyk Iwona SP nr 4

II miejsce Kleszczewska Ewa SP nr 3

III miejsce Otręba Paulina SP nr 3

Poza podium uplasowała się Klaudia Łuków (SP 4), która również otrzymała pamiątkowy dyplom.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju indywidualnego chłopców:

I miejsce Podlejski Aleksander SP nr 5

II miejsce Karoń Grzegorz SP nr 3

III miejsce Jeziorek Michał SP nr 5

 

Za podium sklasyfikowani zostali:

Rosik Marcin(SP 4), Roman Szymon (SP4), Jakóbczyk Kacper (SP 3), którzy również otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce zajęły dwie szkoły, zdobywając tę samą ilość punktów - SP nr 3 i SP nr 5

III miejsce zajęła SP nr 4 (RUC)

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Brudna, śmierdząca Jura zapraszamy !Treść komentarza: Większość mieszkańców Jury kocha swój smog . I nie przeszkadza im, że truje. 😂 brud też nie przeszkadza :(Data dodania komentarza: 15.03.2026, 10:43Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Brać się za miotłyTreść komentarza: Jaki przykład dajemy młodym ludziom! Czego ich uczymy, że brud na ulicach to nie problem. Czy nasze gminy naprawę są takie biedne, że nie mają na miotły? Wstyd rządzący wstyd. A zimą jak nie ma śniegu to nie można na bieżąco sprzątać? Zresztą od kilku tygodniu już śniegu nie ma to na co czekać!!!!😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:51Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Tylko człowiek zatruwa swoje jedzenie (pestycydy) i mając teraz wiedzę i inne możliwości ogrzewania naszych domów zatruwa powietrze (smog, który m.in. Związek benzo[a]piren – substancję rakotwórczą) i dziwimy się, że chorujemy. Będziemy chorować niestety to przykre ale sami to sobie robimy. Zgadzamy się jako społeczeństwo na smog i na pestycydy i antybiotyki w mięsie.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:45Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Smog zabijaTreść komentarza: SROZE zabija 😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:38Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Lewicowiec (nie lewak)Treść komentarza: JESTEM ZDZIWIONY...???!!!! Jako LEWACKA gazeta powinniście się raczej zając moralnością np. takiego Matyjaszczyka i jego lewacką częstochowską ośmiornicą (bo CBS lub ABW już kilku zatrzymało). Przecież was, tak oddanych lewackich ateistów, powinno walić co wyprawiają miedzy sobą katolicy. Dla was jest to całkowicie obce i niezrozumiałe. towarzystwo.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 19:35Źródło komentarza: BISKUP SIEDLECKI STANOWCZO ODRADZA WIERNYM UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH ZE SUSPENDOWANYM KS. GALUSEM ZE WSPÓLNOTY W CZATACHOWIE. KS. GALUS ODPOWIADA BISKUPOWIAutor komentarza: RowerzystaTreść komentarza: Niestety w naszej okolicy więcej SROZE niż OZE. SROZE dusi, śmierdzi i oddychać nie ma czym 😤Data dodania komentarza: 10.03.2026, 13:47Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?
Reklama
Reklama
Reklama