Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 20 marca 2026 12:01
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Relaks wygrał z ogromną przewagą

W zawodach o puchar Sylwestra Gębskiego triumfowała drużyna z Relaksu. Drugie miejsce zajął LOK Henpiek Żarki, trzecie LOK OSP Nadwarcie, a dopiero czwarte LOK Mijaczów.
Podziel się
Oceń

W zawodach o puchar Sylwestra Gębskiego triumfowała drużyna z Relaksu. Drugie miejsce zajął LOK Henpiek Żarki, trzecie LOK OSP Nadwarcie, a dopiero czwarte LOK Mijaczów.

 

W niedzielę (23 stycznia) na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju o puchar ufundowany przez prezesa SG LOK Damian Leśniaki Sylwestra Gębskiego. Imprezę zorganizowano z okazji Rocznicy Wyzwolenia Miasta Myszkowa. Zawodnicy strzelali z karabinka sportowego Margolin KBKS z pozycji stojącej 25 m. W rywalizacji wzięło udział 17 ekip. Najlepiej wypadli reprezentanci Relaks-u, którzy w łącznej klasyfikacji uzbierali 423 punkty i wyprzedzili ponad 80 punktami wicelidera. W składzie zwycięskiej drużyny strzelali: Miroszewski Kazimierz, Jędruszek Władysław, Janas Krzysztof, Homik Andrzej, Pawlikowski Mariusz. Na miejscu drugim sklasyfikowano LOK Henpiek Żarki z wynikiem 339 pkt. W ekipie wicelidera wystąpili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Wiewióra Paweł, Wiewióra Marek, Pompa Mariusz. Na najniższym stopniu na pudle znalazł się LOK OSP Nadwarcie z dorobkiem 337 punktów w składzie: Sularz Jacek, Kos Rafał, Uss Mariusz, Noszczyk Mariusz, Siurda Edmund.

 

Poniżej przedstawiamy dalsząklasyfikację:

IV miejsce LOK Mijaczów Protektor I - 331 pkt: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

V miejsce LOK OSP Nadwarcie II - 306 pkt: Bogdan, Siurda Andrzej, Sularz Bogdan, Kołodziejczyk Przemysław, Matyja Grzegorz.

VI miejsce SG LOK Damian Leśniaki I - 305 pkt: Gwardyś Beata, Paterek Tomasz, Gwardyś Marcin, Kaptacz Marcin, Gębski Sylwester.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Zdzisław Wrona z dorobkiem 89 punktów. Jedno oczko mniej zgromadził Andrzej Homik. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Janas 87 punktów (3x10), a czwarte Kazimierz Miroszewski 87 punktów (2x10).

 

Sprostowanie

Tydzień temu błędnie podaliśmy wyniki zawodów, za co przepraszamy głównie zwycięzców zawodów, którzy w ogóle nie zostali ujęci w klasyfikacji. Kadra Relaks-u reprezentowała w naszym opisie ekipę, z którą rywalizuje od lat. Takie zmiany oczywiście nie miały miejsca. To Relaks zanotował wysokie zwycięstwo, Mijaczów uplasował się na czwartej pozycji. (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Brudna, śmierdząca Jura zapraszamy !Treść komentarza: Większość mieszkańców Jury kocha swój smog . I nie przeszkadza im, że truje. 😂 brud też nie przeszkadza :(Data dodania komentarza: 15.03.2026, 10:43Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Brać się za miotłyTreść komentarza: Jaki przykład dajemy młodym ludziom! Czego ich uczymy, że brud na ulicach to nie problem. Czy nasze gminy naprawę są takie biedne, że nie mają na miotły? Wstyd rządzący wstyd. A zimą jak nie ma śniegu to nie można na bieżąco sprzątać? Zresztą od kilku tygodniu już śniegu nie ma to na co czekać!!!!😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:51Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Tylko człowiek zatruwa swoje jedzenie (pestycydy) i mając teraz wiedzę i inne możliwości ogrzewania naszych domów zatruwa powietrze (smog, który m.in. Związek benzo[a]piren – substancję rakotwórczą) i dziwimy się, że chorujemy. Będziemy chorować niestety to przykre ale sami to sobie robimy. Zgadzamy się jako społeczeństwo na smog i na pestycydy i antybiotyki w mięsie.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:45Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Smog zabijaTreść komentarza: SROZE zabija 😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:38Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Lewicowiec (nie lewak)Treść komentarza: JESTEM ZDZIWIONY...???!!!! Jako LEWACKA gazeta powinniście się raczej zając moralnością np. takiego Matyjaszczyka i jego lewacką częstochowską ośmiornicą (bo CBS lub ABW już kilku zatrzymało). Przecież was, tak oddanych lewackich ateistów, powinno walić co wyprawiają miedzy sobą katolicy. Dla was jest to całkowicie obce i niezrozumiałe. towarzystwo.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 19:35Źródło komentarza: BISKUP SIEDLECKI STANOWCZO ODRADZA WIERNYM UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH ZE SUSPENDOWANYM KS. GALUSEM ZE WSPÓLNOTY W CZATACHOWIE. KS. GALUS ODPOWIADA BISKUPOWIAutor komentarza: RowerzystaTreść komentarza: Niestety w naszej okolicy więcej SROZE niż OZE. SROZE dusi, śmierdzi i oddychać nie ma czym 😤Data dodania komentarza: 10.03.2026, 13:47Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?
Reklama
Reklama
Reklama RentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą