Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:49
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Dominacji Krisbutu ciąg dalszy

W miniony piątek (21 stycznia) ekipa Krisbutu odebrała puchar za zwycięstwo w rozgrywkach ligi halowej w Myszkowie. Drugie miejsce zdobył Tribag, a trzecie Kacper. Uroczystej dekoracji dokonali burmistrz Włodzimierz Żak oraz dyrektor MOSiR-u Piotr Wysocki.
Podziel się
Oceń

 

W miniony piątek (21 stycznia) ekipa Krisbutu odebrała puchar za zwycięstwo w rozgrywkach ligi halowej w Myszkowie. Drugie miejsce zdobył Tribag, a trzecie Kacper. Uroczystej dekoracji dokonali burmistrz Włodzimierz Żak oraz dyrektor MOSiR-u Piotr Wysocki.

 

Ekipy zmagające się w tegorocznych rozgrywkach ligi halowej w Myszkowie nie zdołały przerwać dominacji Krisbutu. Obrońcy tytułu w ostatniej kolejce pokonali jedną bramką Centrum. Niżej notowani grając z ogromną ambicją próbowali sprawić niespodziankę. Do przerwy w tym starciu utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej wpadło aż siedem goli, a z jednego więcej cieszyli się mistrzowie. Tym zwycięstwem Krisbut zapewnił sobie przewagę w notowaniach trzypunktową nad Tribagiem. Obuwnicy mieli już tytuł w kieszeni przed tygodniem, ale tą zdobyczą potwierdzili, że są bezapelacyjnie najlepszą ekipą. Ostatnia kolejka rozpoczęła się potyczką Gorzkowa Team z ZUP J. Dorobisz. Gorzków musiał wygrać, żeby przeskoczyć rywala w tabeli i zakończyć sezon na siódmej pozycji. Padł jednak remis i nic się nie zmieniło w klasyfikacji. Orle Gniazdo nie było w stanie podjąć wyrównanej walki z Tribagiem. Wicelider doładował konto kompletem oczek i dziesięcioma trafieniami. Trzy razy na listę strzelców wpisał się Błażej Gradek. Kacper miał już swojego ostatniego przeciwnika na widelcu po pierwszej połowie. Wyżej notowani prowadzili 3:0 i chyba zbyt wcześnie uwierzyli, że zapewnili sobie miejsce na podium. Gracze Zajazdu odrobili stratę i to Kacper na finiszu musiał gonić za wynikiem. Trzy trafienia zanotował Daniel Ruciński, a dwa dołożył do swojego dorobku najskuteczniejszy w stawce w tym sezonie Zbigniew Nocuń. To popołudnie okazało się szczęśliwe dla Kacpra. W ostatnim meczu Jarter Żarki wygrał ze Złotym Potokiem i ekipa Roberta Majucha zachowała trzecią lokatę.

 

Na zakończenie wpadkę zaliczyli organizatorzy rozgrywek. Uhonorowano tradycyjnie zwycięskie ekipy. Nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał Tomasz Stańczyk (Krisbut), który wpuścił najmniej goli. Najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Łukasza Marcińczyka z ekipy Tribagu. Ku zdziwieniu wszystkich zabrakło nagrody dla najlepszego strzelca. Klasyfikacja snajperów w tym sezonie była skrzętnie prowadzona, jak co roku. Zawsze honorowano zwycięzcę, ale nie tym razem. Zbigniew Nocuń, który strzelił 16 goli dla Kacpra został pominięty w dekoracji.

 

Wyniki spotkań ostatniej kolejki:

GORZKÓW TEAM - ZUP J. DOROBISZ – 4:4 (2:3)

Gorzków: Frączyk R. 2, Haładus A, Frączyk K.

ZUP J. Dorobisz: Napora 2, Postawa, Czajkowski

 

TRIBAG - ORLE GNIAZDO – 10:4 (5:0)

TRIBAG: Gradek 3, Będkowski, Mućko, Morawiec, Marcińczyk, Gordel, Kaźmierczak, Morel (sam.)

Orle Gniazdo: Bojda 2, Krysik, Borek

 

KACPER - ZAJAZD HETMAN – 5:5 (3:0)

Kacper: Ruciński 3, Nocuń 2

Zajazd Hetman: Tylkowski 2, Nyziak, Chwastek, Gębka

 

CENTRUM - KRISBUT – 3:4 (0:0)

Centrum: Dubiak, Wróbel, Trepka J. (sam.)

Krisbut: Lamch A. 2, Lamch P., Maciąg

 

JARTER ŻARKI - ZŁOTY POTOK CONTEST – 2:1 (1:1)

Jarter: Poznański, Lamch A.

Złoty Potok: Dłubała

 

Ostateczna klasyfikacja w tabeli:

lp

drużyna

m

pkt

bramki

1.

KRISBUT

9

25

38:19

2.

TRIBAG

9

22

46:21

3.

KACPER

9

17

39:26

4.

ZŁOTY POTOK CONTEST

9

15

37:26

5.

ZAJAZD HETMAN

9

13

31:28

6.

JARTER ŻARKI

9

13

22:27

7.

ZUP J. DOROBISZ

9

8

24:37

8.

GORZKÓW TEAM

9

7

23:34

9.

CENTRUM

9

4

20:40

10.

ORLE GNIAZDO

9

4

23:46

 

Klasyfikacja Króla Strzelców:

16 – Zbigniew Nocuń (Kacper)

12 - Czerwiński R. (Złoty Potok), Ruciński (Kacper)

10 - Kościański (Złoty Potok)

9 - Gradek (TRIBAG)

8 - Sołtysik M., Lamch A. (obaj Krisbut), Gustaw (Zajazd Hetman)

7 - Lewicki (Krisbut), Zachara, Marcińczyk (obaj TRIBAG), Suliński (Złoty Potok)

6 - Haładus M. (Gorzków), Nyziak (Zajazd Hetman), Lamch A. (Jarter)

5 - Wnuk (Kacper), Dorobisz K., Haładus A. (obaj Gorzków), Sołtysik D. (Krisbut), Dubiak (Centrum), Będkowski, Mućko, Morawiec (wszyscy TRIBAG), Czajkowski (ZUP J. Dorobisz), Tylkowski (Zajazd Hetman)

4 - Szczepaniak N, Borek (obaj Orle Gniazdo), Świtała (Centrum), Lamch M (Jarter), Jarząbek, Postawa, Napora (wszyscy ZUP J. Dorobisz), Gębka (Zajazd Hetman)

3 - Maślankiewicz (Jarter), Kopecki (Centrum), Lipski (TRIBAG), Danek (ZUP J. Dorobisz), Frączyk R (Gorzków), Dłubała (Złoty Potok)

2 - Czerwiński M, Lotkowski K. (obaj Złoty Potok), Lebiocki, Ludwikowski (obaj Kacper), Brodziński (Krisbut), Szczepaniak K, Nowiński, Szymak, Koral, Krysik, Bojda (wszyscy Orle Gniazdo), Cupiał, Podlejski, Poznański (wszyscy Jarter), Marchewka, Łazarski (obaj Zajazd Hetman), Kwarciak, Miśta (obaj Centrum), Trepka P, Lamch P (obaj Krisbut), Frączyk K (Gorzków)

1 - Morel, Majuch, Lichterowicz (wszyscy Orle Gniazdo), Fajer, Bonczek, Lamch P, Maciąg (wszyscy Krisbut), Wiewiór, Nowak, Jakubiec, Chwastek (wszyscy Zajazd Hetman), Jarosz, Krawczyk, Gordel, Kaźmierczak (wszyscy TRIBAG), Majuch (Kacper), Król, Hocaś, Samuel (wszyscy Jarter), Cichor, Kurowski, Wróbel (wszyscy Centrum), Bojda, Błaszczyk, Laszczyk B., Laszczyk D (wszyscy ZUP J. Dorobisz), Kolan (Złoty Potok), Janocha, Dorobisz A (obaj Gorzków). (RUC)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama