Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 5 maja 2026 05:18
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Bowlingowe rewanże

Po trzech kolejkach rewanżowych w klasyfikacji Kukubara Bowling Cup 2010 prowadzi Magic Team, przed Elipse i AZG Team. Kolejne spotkania w myszkowskiej kręgielni zaplanowano po przerwie świątecznej (wtorek 11 stycznia).
Podziel się
Oceń

Po trzech kolejkach rewanżowych w klasyfikacji Kukubara Bowling Cup 2010 prowadzi Magic Team, przed Elipse i AZG Team. Kolejne spotkania w myszkowskiej kręgielni zaplanowano po przerwie świątecznej (wtorek 11 stycznia).

 

W środę (1 grudnia) rozegrana została trzecia kolejka rundy rewanżowej rozgrywek ligi bowlingowej - Kukubara Bowling Cup 2010. AZG Team pokonał do zera Awangardę Team. Magic Team udzielił najwyższych rozmiarów lekcji pokory Kacprowi, a Dream Team urwał dwa punkty wyżej notowanej ekipie Elipse. Zdecydowane zwycięstwa zanotowali również Strike Team i Najgebauer Team. W zmaganiach zabrakło dwóch ekip: Grabek Team i KAMIKADZE, przez co ogólna punktacja uległa znaczącej zmianie i wygląda następująco:

 

Klasyfikacja w tabeli:

Magic Team- 98 punktów

Elipse- 94 punkty

AZG Team- 86 punktów

Strike Team- 80 punktów

Najgebauer Team- 62 punkty

Dream Team- 42 punkty

Grabek Team- 35 punkty

KAMIKADZE- 32 punkty

Awangarda Team- 27 punktów

Kacper- 24 punkty

 

Wyniki poszczególnych potyczek:

AZG Team (10) vs. Awangarda Team (0)

Magic Team (10) vs. Kacper (0)

Dream Team (2) vs. Elipse (8)

Grabek Team (0) vs. Strike Team (10)

Najgebauer Team (10) vs. KAMIKADZE (0)

Kolejne spotkania zaplanowano po przerwie świątecznej (wtorek 11 stycznia). (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mjTreść komentarza: wcale nie widać maślanki, nic a nicData dodania komentarza: 30.04.2026, 09:32Źródło komentarza: DARIUSZ JORG OCZYSZCZONY Z ZARZUTÓW PO BLISKO 10 LATACH!Autor komentarza: AgaTreść komentarza: Niektórzy nie powinni posiadać zwierzątData dodania komentarza: 29.04.2026, 17:57Źródło komentarza: BAMBO TERRORYZUJE DZIELNICĘ!Autor komentarza: ZAZATreść komentarza: MYSZKÓW ZNÓW ZASRANY.JEBIE JUŻ OD WIADUKTU!! GDZIE ....... SANEPID...????Data dodania komentarza: 22.04.2026, 15:54Źródło komentarza: FORMA MYSZKOWA Z JESIENI POZOSTAŁAAutor komentarza: QQQTreść komentarza: SZYBKIE SPYLANIE I WOJENNA PIERWSZA POMOC...??? DO CZEGO ONI NAS PRZYZWYCZAJĄ......?? TYLKO GRZECZNIE PYTAM...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. KWIETNIOWY BIEG PO ZDROWIE NA DOTYKU JURY I STRAŻACKI POKAZ PIEWSZEJ POMOCY ZDJĘCIAAutor komentarza: MyszkowiankaTreść komentarza: Żenada 👎👎👎Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:03Źródło komentarza: Kino o północy?Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Zgadza się. Nie to było na myśli aby komuś ubliżyć tylko jeśli chcemy coś rozwijać to nie zwijajmy przy okazji tego co służy i ma służyć dużej części społeczeństwa. Starajmy się budować a nie rujnować i tyle. Niestety z tego co można przeczytać to Szpital ma być konfigurowany na zarabianie pieniędzy tylko co z tymi którzy są bezradni... i potrzebują Szpitala Powiatowego w takiej formie jakiej był ? Bo nie dadzą rady jeździć ze sprawami codziennymi do innych oddalonych jednostek ?Data dodania komentarza: 13.04.2026, 08:33Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZY
Reklama
Reklama
Reklama