Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 26 sierpnia 2025 22:49
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

ADWOKAT WITOLD POŚPIECH DZIEKANEM ADWOKATURY

Adwokat Witold Pośpiech z Myszkowa został wybrany dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie, która swym obszarem działania obejmuje tereny okręgu częstochowskiego i Piotrkowa Trybunalskiego. To pierwszy przypadek w historii ORA, aby dziekanem rady wybrano adwokata spoza Częstochowy. Tym bardziej możemy być dumni, że to mecenas z Myszkowa.
Podziel się
Oceń

 

Adwokat Witold Pośpiech z Myszkowa został wybrany dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie, która swym obszarem działania obejmuje tereny okręgu częstochowskiego i Piotrkowa Trybunalskiego. To pierwszy przypadek w historii ORA, aby dziekanem rady wybrano adwokata spoza Częstochowy. Tym bardziej możemy być dumni, że to mecenas z Myszkowa.

 

Wybór dziekana adwokatów na 3 letnią kadencję odbył się 9 października. Nowy dziekan ORA Mec. Witold Pośpiech to jeden z najbardziej doświadczonych adwokatów, z 30 letnim już stażem pracy. Dziś tradycje adwokackie podtrzymuje już jego syn Sergiusz Pośpiech. Wspólnie z seniorem prowadzą 3 osobową kancelarię w Myszkowie przy Kwiatkowskiego 1, w której pracuje jeszcze Mec. Piotr Kowalski.

 

Mec. Witold Pośpiech: - To rzeczywiście pierwszy przypadek, aby dziekanem ORA wybrano adwokata nie z Częstochowy. Dziekan odpowiada za całość spraw administracyjnych w Okręgowej Radzie Adwokackiej, jest to stanowisko, na którym jest sporo pracy. (JotM)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JasienekTreść komentarza: Poza pleśnią nikt zdrowy na umyśle tam (w tej zgniliźnie)) się nie pokazuje. Współczuję sąsiadom tego śmierdzącego gówna.Data dodania komentarza: 26.08.2025, 09:13Źródło komentarza: MYSZKÓW. TĘŻNIA SOLANKOWA NA DOTYKU JURY ZNÓW NIE DZIAŁA I ŚMIERDZIAutor komentarza: ZezolTreść komentarza: BUCHA!CHA!CHA!!!!- :--- https://www.gazetamyszkowska.pl/artykul/11987,dusila-kopala-dziecko-policjantka-uslyszala-zarzuty - I CO? NIE WYLALI JEJ..........Data dodania komentarza: 22.08.2025, 15:01Źródło komentarza: Mundurowi uczą dzieci, jak być bezpiecznymAutor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Ktoś musi to zgłosić do NIK, bo to jest defraudacja publicznych pieniędzy.Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:44Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Jak ktoś tego nie zgłosi do NIK i ktoś za to nie pójdzie siedzieć, to taki proceder będzie trwał, a pieniądze będą defraudowane!!!! Złodziejeje !!!!!!Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:40Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: DuszekTreść komentarza: Numer konta jest podany na facebooku na profilu klubu musashizarkiletniskoData dodania komentarza: 3.08.2025, 12:20Źródło komentarza: Jakub Kulak z Musashi Żarki-Letnisko z szansą na start w Grecji i Tajlandii. Ale to kosztujeAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry
Reklama
Reklama
Reklama