Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 27 lipca 2026 06:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Prawie wieczór, wciąż jasno

ELEKTRYZUJĄCY DUŃSKI DEBIUT – OBOWIĄZKOWA WAKACYJNA LEKTURA!
Podziel się
Oceń

Bo miłość jest właśnie tym czymś innym niż zwykłe przyziemne życie z pracą na etacie, dziećmi i w stałym związku, jest alternatywą dla życia, którego żadne z nas tak naprawdę nie chce.
Grupa przyjaciół z czasów studenckich postanawia spędzić siedem letnich dni w domku na duńskiej wsi. To okazja, aby pływać, opalać się, flirtować, czytać i spędzać razem czas jak dawniej. Co może pójść nie tak?

Kiedy Gry przyjeżdża z dziećmi, a Esben i Karen ogłaszają swój ślub, Sylvia zaczyna się zastanawiać, co stało się ze śmiałymi planami na życie, które snuli na studiach. Jej obawy podziela Pigwa, który jest gotów na szaleństwa, ale obecność dzieci wszystko zmienia.

Wśród przyjaciół pragnienia i niepokój mieszają się w równych proporcjach, a w miarę upływu tygodnia rozmowy oraz flirt nabierają intensywności, prowadząc do zaskakującego finału.
Czy przyjaźń jest silniejsza niż miłość? I jakie są granice między niewinnym flirtem a zdradą? I jak najlepiej żyć i kochać, kiedy się starzejemy?

"Prawie wieczór, wciąż jasno" Maja Linea Ernst

Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich Wydawnictwo Poznańskie

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: 0987 Treść komentarza: MILIONERZY ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU. - PS. A SWOJĄ DROGĄ CIEKAWE ILU TEN EKSPERYMENT PRZEŻYJE BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU??? Data dodania komentarza: 24.07.2026, 14:25 Źródło komentarza: CHIRURDZY Z MYSZKOWA: BĘDZIEMY ROBILI NAJTRUDNIEJSZE OPERACJE Autor komentarza: A2345678 Treść komentarza: Urzędnicy Sprzedawali Dane Gangsterom! Co Dalej z KSeF? Data dodania komentarza: 22.07.2026, 14:32 Źródło komentarza: PROKURATURA. WYMYŚLILI INTRATNY INTERES. WYMUSZALI TRUDNIE DO ODZYSKANIA WIERZYTELNOŚCI. POD PRZYKRYWKĄ LEGALNEJ DZIAŁANOŚCI Autor komentarza: e8909 Treść komentarza: S U K C E S N A M I A R Ę P U T I N A !!! MYSZKOWSKIE SYRENY NAJWYRAŻNIEJ SĄ ZWALONE, BO WYŁY BARDZO CIENKO NICZYM WYKASTROWANY KOGUT. Rozumni ludzie pukali się też na ulicy po głowach. Bo w samoobrone miejską i powiatową już władzom nikt, co ma choćby dwa zwoje mózgowe, nie uwierzy. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 13:57 Źródło komentarza: 21 lipca zawyją syreny alarmowe. Spokojnie, to tylko ćwiczenia Autor komentarza: 🏍️ Treść komentarza: 👍🏍️ Data dodania komentarza: 17.07.2026, 10:38 Źródło komentarza: MKM 1948: XIII Skalny Zlot Motocyklowy już ten weekend! Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Tak wyglądają te spółeczki z nazwą "Eco" w całej Polsce Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:32 Źródło komentarza: SĄD W CZĘSTOCHOWIE ZAKAZAŁ ZWOŻENIA ODPADÓW DO PORAJA. JADĄ DO SKARŻYSKA-KAMIENNIEJ? Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: A dlaczego nie ma bezpośredniej transmisji z gabinetu burmistrza? Durnota władzy nie zna granic. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:20 Źródło komentarza: Publiczna transmisja z basenu w Żarkach. Pytamy naszych czytelników co o tym sądzą?
Reklama
Reklama
Reklama