Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 13 czerwca 2026 09:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

PIĄTA KOLEJKA Z DWOMA WALKOWERAMI

piątek 23 stycznia rozegrana została piąta kolejka spotkań w Turnieju Piłki Halowej organizowanego przez MOSiR Myszków. Mecze rozgrywane zostały w hali Zespołu Szkół nr 1 Im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie. Lider rozgrywek Orlik Mijaczów nadal jest niepokonany w rozgrywkach odnosząc w ostatniej kolejce piąte zwycięstwo, tym razem 2:1 nad High Life.
Podziel się
Oceń

W piątek 23 stycznia rozegrana została piąta kolejka spotkań w Turnieju Piłki Halowej organizowanego przez MOSiR Myszków. Mecze rozgrywane zostały w hali Zespołu Szkół nr 1 Im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie. Lider rozgrywek Orlik Mijaczów nadal jest niepokonany w rozgrywkach odnosząc w ostatniej kolejce piąte zwycięstwo, tym razem 2:1 nad High Life.

Na pozycji lidera nadal znajduje się drużyna Orlika Mijaczów, który po zwycięstwie 2:1 z High Life pozostaje zespołem bez straty punktów. Na drugim miejscu awansowała Jura Niegowa, która po walkowerze 3:0 nad Petardą Kamienny ma na koncie 13 punktów. Kolejną drużyną w tabeli jest GKS Koziegłowy również z 13 punktami, która w tej kolejce pokonała Szmaciankę Jaworznik aż 5:0. Na czwartej pozycji znajduje się Thermolit Shadows, który również po walkowerze wygrała z Six Seven.

Środek tabeli zajmują High Life oraz FC Najmanki (po 10 punktów). Najmanki odniosły w tej kolejce ważne zwycięstwo 3:2 z Zolpakiem, natomiast High Life musiało uznać wyższość lidera ligi. Futsal Bacon odniosła pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach pokonując ekipę Gryfu Pińczyce 4:3.

Wyniki spotkań piątej kolejki Turnieju Piłki Halowej:

GKS Koziegłowy - Szmacianka Jaworznik 5:0

Orlik Mijaczów - High Life 2:1

Zolpak - FC Najmanki 2:3

Jura Niegowa - Petarda Kamienny 3:0

Six Seven - Termolit Shadows 0:3

Futsal Bacon - Gryf Pińczyce 4:3

Aktualna tabela Turnieju Piłki Halowej:

1. Orlik Mijaczów 5 - 15 – 12:6

2. Jura Niegowa 5 - 13 – 38:3

3. GKS Koziegłowy 5 - 13 – 19:3

4. Termolit Shadows 5 - 12 – 20:6

5. High Life 5 - 10 – 17:7

6. FC Najmanki 5 - 10 – 13:10

7. Zolpak 5 - 6 – 19:9

8. Szmacianka Jaworznik 5 - 4 – 18:19

9. Futsal Bacon 5 - 3 – 6:51

10. Six Seven 5 - 1 – 7:17

11. Petarda Kamienny 5 - 0 – 3:12

12. Gryf Pińczyce 5 - 0 – 5:34

(tu), foto: MOSiR Myszków


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: zgred Treść komentarza: Najwyraźniej cierpicie na efekt poszczepienny, który rzucił wam się wam na oczy. Po szpricy oby tylko się tylko na tym skończyło. Bo te OSTATNIO masowe turboraki ... PRZERAŻAJĄ. Data dodania komentarza: 31.05.2026, 16:26 Źródło komentarza: Kopciuchy trują nie tylko zimą
Reklama
Reklama
Reklama