Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 07:54
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

PRZEMSZA POŻEGNAŁA SIĘ Z PUCHARAMI

W środę 25 września w meczu trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec LKS Przemsza Siewierz na wyjeździe zagrali z KS-em Unią Dąbrową Górniczą. Spotkanie to zakończyło się porażką Przemszy 1:0.
Podziel się
Oceń

W środę 25 września w meczu trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec LKS Przemsza Siewierz na wyjeździe zagrali z KS-em Unią Dąbrową Górniczą. Spotkanie to zakończyło się porażką Przemszy 1:0. jedynego gola zdobył w 69 minucie Jakub Hat z Unii Dąbrowy Górniczej.

***

KS Unia Dąbrowa Górnicza - LKS Przemsza Siewierz 1:0 (0:0)

Bramka: Jakub Hat (69').

Żółte kartki: Mateusz Stefaniak - Michał Paluch, Fabian Klama, Dominik Mazur, Michał Flak, Norbert Bębenek.

Składy: 

KS Unia Dąbrowa Górnicza: Aleksander Weber - Mateusz Stefaniak (62' Paweł Rogala), Marcin Mączka, Oktawian Obuchowski, Jakub Hat, Konrad Machalski (77' Dawid Klimek), Daniel Warzycki (86' Antoni Madura), Damian Siemański (46' Roman Terbalyan), Kacper Janus, Łukasz Szczurek, Antoni Turczyński (46' Oskar Krzemiński). Trener: Wojciech Białek.

LKS Przemsza Siewierz: Bartłomiej Będkowski - Dawid Jarka (59' Michał Hornik ), Patryk Bartusiak, Fabian Klama (46' Piotr Wysocki ), Michał Paluch (46' Damian Adamiecki), Mateusz Kozłowski (46' Patryk Timochina), Szymon Gemborys (46' Michał Flak), Dominik Chmielewski, Dominik Mazur, Wojciech Bielec (64' Norbert Bębenek), Stanislav Zakharchenko. Trener: Michał Chmielowski.

Wyniki par trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec:

SKS Łagisza - BKS Sarmacja Będzin 0:2

KS Unia Dąbrowa Górnicza - LKS Przemsza Siewierz 1:0

KS Górnik II Piaski - Zagłębie Sosnowiec II 1:5

CKS Czeladź - KS Górnik Piaski 3:2

Zestawy par czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec:

CKS Czeladź - Zagłębie Sosnowiec II

BKS Sarmacja Będzin - KS Unia Dąbrowa Górnicza (tu), foto: profil na FB LKS Przemsza Siewierz


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZAZATreść komentarza: MYSZKÓW ZNÓW ZASRANY.JEBIE JUŻ OD WIADUKTU!! GDZIE ....... SANEPID...????Data dodania komentarza: 22.04.2026, 15:54Źródło komentarza: FORMA MYSZKOWA Z JESIENI POZOSTAŁAAutor komentarza: QQQTreść komentarza: SZYBKIE SPYLANIE I WOJENNA PIERWSZA POMOC...??? DO CZEGO ONI NAS PRZYZWYCZAJĄ......?? TYLKO GRZECZNIE PYTAM...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. KWIETNIOWY BIEG PO ZDROWIE NA DOTYKU JURY I STRAŻACKI POKAZ PIEWSZEJ POMOCY ZDJĘCIAAutor komentarza: MyszkowiankaTreść komentarza: Żenada 👎👎👎Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:03Źródło komentarza: Kino o północy?Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Zgadza się. Nie to było na myśli aby komuś ubliżyć tylko jeśli chcemy coś rozwijać to nie zwijajmy przy okazji tego co służy i ma służyć dużej części społeczeństwa. Starajmy się budować a nie rujnować i tyle. Niestety z tego co można przeczytać to Szpital ma być konfigurowany na zarabianie pieniędzy tylko co z tymi którzy są bezradni... i potrzebują Szpitala Powiatowego w takiej formie jakiej był ? Bo nie dadzą rady jeździć ze sprawami codziennymi do innych oddalonych jednostek ?Data dodania komentarza: 13.04.2026, 08:33Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZYAutor komentarza: CiekawostkiTreść komentarza: W Kazachstanie osoby skazane za pedofilię będą poddawane kastracji na 6 miesięcy przed wyjściem na wolność.Data dodania komentarza: 12.04.2026, 16:02Źródło komentarza: ARESZTOWANY ORGANISTA NA KALENDARZU OSP PIŃCZYCE! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Narodowość lekarzy nie ma znaczenia, tylko ich wykształcenie, kompetencje. Znamy mieszkankę z Żarek-Letniska która od lat jest naukowcem na Cambridge, wcześniej też na Oxrford. Nikt jej nie pytał o narodowość, tylko co umie. Dlatego też nie pytamy "Obywatela" czy np. obrzezany, czy lubi kobitki czy mężczyzn. Za to stawiamy tezę że to zakompleksiony, sfrustrowany obywatel pełen strachu nie wychylający się ze swojej zastraszonej norkiData dodania komentarza: 12.04.2026, 15:16Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZY
Reklama
Reklama
Reklama