Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 8 marca 2026 07:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

O WŁOS OD NIESPODZIANKI

W meczu ligowym dziewiętnastej kolejki I ligi piłkarzy ręcznych gr. D szczypiorniści Viretu CMC Zawiercie podejmowali we własnej hali zawodników Unimetal Recycling MTS Chrzanów. Mecz z liderem zakończył się porażką zawiercian 27:28.
Podziel się
Oceń

W meczu ligowym dziewiętnastej kolejki I ligi piłkarzy ręcznych gr. D szczypiorniści Viretu CMC Zawiercie podejmowali we własnej hali zawodników Unimetal Recycling MTS Chrzanów. Mecz z liderem zakończył się porażką zawiercian 27:28. Początek spotkania to wyrównana gra obu drużyn o czym świadczy remis 3:3 po sześciu minutach gry. W kolejnych sześciu minutach przewagę zdobyli goście prowadząc 4:7, ale zawiercianie zdołali wyrównać na 7:7. Wynik remisowy utrzymywał się do 21 minuty, w której było 10:10. Ostatnie minuty pierwszej połowy należały jednak do Unimetalu, który na przerwę schodził prowadząc 15:10.

Druga połowa to ponownie wyrównana gra z obu stron. Mecz toczył się punkt za punk. Viret nie potrafił odrobić strat z pierwszej połowy, ciągle goniąc wynik. Najbliżej do doprowadzenia do remisu byli w 42 minucie meczu, w której zbliżyli się na dwie bramki. Goście kontrolowali przebieg meczu, aż do 50 minuty. Wtedy to zawiercianie zdobywali bramki seriami odrabiając straty. Na minutę przed końcem udało im się doprowadzić do remisu 27:27, ale ostatnią bramkę zdobyli z rzutu karnego zawodnicy z Chrzanowa, wygrywając mecz 28:27.

W niedzielę 28 kwietnia szczypiorniści Viretu CMC Zawiercie rozegrają wyjazdowe spotkanie z ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00.

***

KS Viret CMC Zawiercie - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 27:28 (10:15)

Składy: 

KS Viret CMC Zawiercie: Burlyta, Matysek, Grzegorczyk, Budziałowski, Kurzawa, Krygowski, Dovbysh, Mentel, Bednarz, Voinov, Makaruk, Skutela, Cegłowski, Lebiocki. Trener: Patrycja Głąbik.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów: Plaszczak – Skoczylas B., Rusin, Hardzina, Rola, Dobrzański, Franczak, Węgrzyn, Skoczylas D., Skoczylas M., Malinowski, Hardzina, Górkowski, Sieczka, Beczek. Trener: Sławomir Szenkel.

Kary: 12:10 min.

Sędziowali:

Wyniki spotkania dziewiętnastej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

KS Viret CMC Zawiercie - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 27:28

KSSPR Końskie - ORLEN Upstream SRS Przemyśl 31:19

SPR Orzeł Przeworsk - AZS UMCS Lublin 30:29

AZS AGH Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31:27

SPR Górnik Zabrze - SPR Wisła Sandomierz 40:28

SMS ZPRP II Kielce (pauza)

Aktualna tabela I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

1. Unimetal Recycling MTS Chrzanów 19 - 52 - 485:192

2. AZS AGH Kraków 18 - 45 - 548:498

3. KSSPR Końskie 18 - 42 - 566:493

4. SPR Orzeł Przeworsk 19 - 39 - 604:575

5. KS Viret CMC Zawiercie 19 - 27 - 580:597

6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 - 22 - 607:604

7. ORLEN Upstream SRS Przemyśl 18 - 22 - 502:523

8. SMS ZPRP II Kielce 17 - 18 - 505:570

9. SPR Górnik Zabrze 19 - 17 - 602:661

10. AZS UMCS Lublin 18 - 15 - 514:590

11. SPR Wisła Sandomierz 18 - 4 - 517:626

Zestawy par dwudziestej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

SPR Wisła Sandomierz - AZS AGH Kraków

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SPR Orzeł Przeworsk

AZS UMCS Lublin - KSSPR Końskie

ORLEN Upstream SRS Przemyśl - KS Viret CMC Zawiercie (28 kwietnia, godzina 18:00)

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - SMS ZPRP II Kielce

SPR Górnik Zabrze (pauza) (tu), foto: profil na FB Unimetal Recycling MTS Chrzanów


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Przerażony bezprawiem obywatelTreść komentarza: SKANDAL!!! A CZY OBYWATELE WYRAZILI NA TO ZGODĘ? PRZECIEŻ TO JEST CZYSTE NARUSZENIE PRYWATNOŚCI OBYWATELSKIEJ ZAGWARANTOWANEJ W KONSTYTUCJI. JEST GORZEJ NIŻ ZA HITLERA!!!! S K A N D A L !!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 15:19Źródło komentarza: ,,Bezpieczny pieszy”Autor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: Jak zawsze w punkt Panie Redaktorze 👍Data dodania komentarza: 3.03.2026, 11:56Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW? J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Chyba pomylił pan redakcje. Od początku krytykowaliśmy sposób realizacji tej inwestycji, to nasza dziennikarka wymyśliła nazwanie ulicy "szpilkostradą", pisaliśmy o błędach w projekcie, potyczkach z wykonawcą i mniej czy bardziej udanych próbach poprawienia sytuacjiData dodania komentarza: 3.03.2026, 11:07Źródło komentarza: Ukryte problemy budynków, które wykryją specjalistyczne badaniaAutor komentarza: j23Treść komentarza: BUCHA !CHA! CHA!!! Jakość powietrza i hałas...????. Przypominam Redakcji że była zachwycona z ulicy 3 maja , która po remoncie generuje ze sto razy tyle hałasu co przed modernizacją, a koślawa nawierzchnia generuje piramidalne ilości kurzu. W dodatku każde auto jadące po tych wertepach spala znacznie więcej trując całe miasto spalinami . Jak widać obecne i przeszłe władze tego myszkowskiego grajdoła pokazali jakie mają rozumki.. A wasza Redakcja niczym się od nich nie różni.Data dodania komentarza: 3.03.2026, 00:05Źródło komentarza: Ukryte problemy budynków, które wykryją specjalistyczne badaniaAutor komentarza: DziadTreść komentarza: https://www.youtube.com/watch?v=B29c3Pgz3RY - i wszystko staje się jasne. Panie Redaktorze Mazanek, masz chłopie już swoje lata. Jak ty swoim dziadkom w oczy spojrzysz??? Tak ja wiem dla lewaka Boga niema, a więc potem nie ma nic. Nie ma więc czego się bać. A co jak się mylisz? No właśnie....Data dodania komentarza: 27.02.2026, 13:04Źródło komentarza: Może zabraknąć ważnego metalu dla przemysłu. Potrzebne są nowe kopalnieAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Czekamy na komentarz obiektywnego redaktora 😉Data dodania komentarza: 25.02.2026, 23:42Źródło komentarza: METROPOLITA CZĘSTOCHOWSKI ARCYBISKUP WACŁAW DEPO POWOŁUJE SPECJALNY ZESPÓŁ DO SPRAW PEDOFILII W DIECEZJI CZĘSTOCHOWSKIEJ
Reklama
Reklama
Reklama