Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 27 maja 2026 15:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

I FESTYN INTEGRACYJNO-SPORTOWY W KOZIEGŁOWACH

W niedzielę, 5 czerwca 2022 roku, na terenie kompleksu Orlik w Koziegłowach odbył się I Festyn Integracyjno– Sportowy zorganizowany przez organizacje pozarządowe Gminy i Miasta Koziegłowy. Wydarzenie miało charakter rodzinnego pikniku. Było także okazją do poznania możliwości i zaangażowania organizacji pozarządowych i grup społecznych w społeczne, kulturalne i sportowe życie gminy.
I FESTYN INTEGRACYJNO-SPORTOWY W KOZIEGŁOWACH
I Festyn Integracyjno-Sportowy w Koziegłowach
Podziel się
Oceń

Festyn uroczyście otworzył Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, przedstawiając poszczególne organizacje pozarządowe, których reprezentanci wraz z nim byli obecni na scenie. Następnie przybyłych na festyn rozruszała Mariola Pasikowska z Positive Energy, która zaprosiła ich do udziału w zumbie.

Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Można było też liczyć na bezpłatny poczęstunek. GKS Koziegłowy zorganizował na Orliku rozgrywki piłkarskie i konkursy sportowe z nagrodami. KS Warriors przygotował zabawę sprawnościową ze światełkami BlazePod oraz pokaz pierwszej pomocy. MGLKS Błękitni – zabawę rowerową z nagrodami. Najmłodszych zabawiał animator Hapi Hapi.

UKS Hattrick Lgota Górna zapewnił soki i napoje, KGW Mysłowianki – gofry i popcorn, a Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach – słodki poczęstunek. Wszystko to było bezpłatne, jak i również kiełbaski z grilla i dmuchańce. Natomiast Samorząd Mieszkańców Koziegłów oraz Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury ufundowali nagrody dla dzieci.

Wiele działo się dzięki Ochotniczym Strażom Pożarnym, które przygotowały różne atrakcje: pokaz musztry i rozciąganie liny gaśniczej , pokazy pierwszej pomocy i gaszenia oleju oraz obsługi urządzenia AED przez dzieci z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, pływanie ratowniczą łódką motorową, pokaz możliwości działka wodnego, wyposażenia samochodu pożarniczego Volvo wraz z osprzętem ppoż. Było też malowanie twarzy i konkursy dla dzieci i dorosłych.

Na scenie pojawił się też niespodziewany gość. Dwie urzekające piosenki zaśpiewała bowiem Polina z Ukrainy, która od kilku miesięcy przebywa na terenie gminy Koziegłowy


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WłodekTreść komentarza: A dyrektor Sobota jest uczciwy zatrudniając żonę co mogła by być już na emeryturze.? No i oczywiście córeczkę? Zmuszają rodziców uczniów do składania podpisów na liście poparcia dla dyrektora.Data dodania komentarza: 27.05.2026, 13:03Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORAAutor komentarza: zenek 111Treść komentarza: SAMOMEBEL 1981- A co to było? Worek trocin i butelka kleju. Meblościnke poskładaj sobie sam. Jaka dziwna analogia w XXI wiekuData dodania komentarza: 27.05.2026, 10:39Źródło komentarza: KRUS w trosce o kobiece piersi: UCZYMY SAMOBADANIA!Autor komentarza: Lewica myszkowskaTreść komentarza: SPOKO. Ale lewactwu myszkowskiemu już nigdy nic im nie pomoże. Po podatku katastralnym myszkowianie raz na zawsze i nieodwracalnie ich wykastrują politycznie.Data dodania komentarza: 27.05.2026, 10:37Źródło komentarza: Same znane nazwiska. Sprawa idzie do sądu? Prokuratura informuje że kończy to śledztwo!Autor komentarza: zibiTreść komentarza: W tym samym czasie było 10 razy tyle skutecznych samobójstw. Co, czemu? Wszystko z dobrobytu - i we łbach się im pomieszało.Data dodania komentarza: 27.05.2026, 10:33Źródło komentarza: Podsumowanie majowego weekendu na śląskich drogachAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Czytałem i oglądałem wszytsko co dotyczy tej sprawy, nie brałem udziału w tej sprawie więc proszę o niesugerowanie tego że byłem uczestnikiem. Co do oznakowania to jeżeli odpad został przetworzony i stał się materiałem to nie ma takiego obowiązku, aby była jakakolwiek informacja. Dodatkowo te transporty nie są rejestrowane w systemie BDO. Transporty które są odpadem są rejestrowane w systemie BDO i tam należy zacząć weryfikację czy w ogóle coś jest rejestrowane, jakie dokumenty są w systemie BDO, na jakiej zasadzie jest to wywożone. Ze słowem "odpad" należy się obchodzić delikatnie bo nie wszytsko co wyjedzie z budowy jest odpadem - należy to zweryfikować żeby poprawnie to nazywaćData dodania komentarza: 12.05.2026, 09:55Źródło komentarza: NDI czuje się urażona, że łączymy firmę z zasypaniem odpadami doliny Warty. Wiosną 2025 udokumentowaliśmy, że odpady z ich budowy niszczą łęgiAutor komentarza: zxcvTreść komentarza: Kim był ten zdrajca na rzecz niemieckiego cesarza macie opisane np. tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_ze_Szczepanowa . Dobrego samopoczucia , oraz ubawu polskim parafianom życzę.Data dodania komentarza: 11.05.2026, 11:18Źródło komentarza: MYSZKÓW. UROCZYSTA PROCESJA ODPUSTOWA W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama