ULICA GRANICZNA W CYNKOWIE DOCZEKAŁA SIĘ REMONTU

  • 09.08.2022, 12:30
  • AM
ULICA GRANICZNA W CYNKOWIE DOCZEKAŁA SIĘ REMONTU ul. Graniczna w Cynkowie

Podziel się:

Oceń:

19 lipca 2022 roku nastąpiło symboliczne oddanie do użytku ulicy Granicznej w Cynkowie, która przeszła gruntowny remont. Zakres przebudowy objął całość drogi o długości 2000 m.

Szerokość asfaltowej jezdni wynosi obecnie 5,5 m. Po obu stronach drogi wybudowano pobocza o szerokości 75 cm z tłucznia kamiennego. Odtworzone zostały też zjazdy na nieruchomości.

W uroczystości przecięcia wstęgi uczestniczyli m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Przewodnicząca GiM Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk, Proboszcz Parafii św. Wawrzyńca w Cynkowie ks. Zygmunt Furgoł i Sołtys Cynkowa Zofia Wielgus.

Prace realizował P.U.H. „DOMAX” z Boronowa, który wygrał przetarg oferując w nim kwotę 3 179 110,12 zł oraz okres gwarancji i rękojmi wynoszący 60 miesięcy.

Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniosło 1 585 740,8

AM

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe