PIERWSZA MUZYCZNA NIEDZIELA W ALTANCE

  • 10.08.2022, 17:06
  • red
PIERWSZA MUZYCZNA NIEDZIELA W ALTANCE

Podziel się:

Oceń:

(Żarki Letnisko, gm. Poraj) W połowie lipca odbył się inauguracyjny koncert z cyklu pod tytułem „Muzyczne niedziele w altance”. Przed publicznością jako pierwsza zagrała Jurajska Kapela Biesiadna.

Pierwszy koncert z cyklu “Muzycznych niedziel w altance” odbył się w niedzielne popołudnie, 17 lipca. W zabytkowej altance w Żarkach Letnisku wystąpiła Jurajska Kapela Biesiadna. Przed zgromadzoną publicznością zagrali i zaśpiewali: Krystyna Pidzik, Mirosław Podlejski oraz Krzysztof Korumbel.
Jurajska Kapela Biesiadna to zespół z Poraja, który powstał 21 lat temu. Muzycy przez kilka lat współpracowali z Januszem Gniatkowskim. Kapela dysponuje autorskim repertuarem. Większość tekstów i kompozycji to dzieła kierownika Jurajskiej Kapeli Biesiadnej Mirosława Podlejskiego. (red) Zdj.: Urząd Gminy Poraj

red

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe