WYJĄTKOWO UDANE ŚWIĘTO DZIECI

  • 31.07.2022, 10:00 (aktualizacja 31.07.2022, 15:05)
  • es
WYJĄTKOWO UDANE ŚWIĘTO DZIECI

Podziel się:

Oceń:

(Myszków) W środę, 1 czerwca w Myszkowie odbyły się obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka. Na uczestników, którzy zechcieli wziąć udział we wspólnej zabawie czekało wiele atrakcji. Pogoda była wyśmienita, a impreza przyciągnęła wielu mieszkańców.

Na terenie „Dotyku Jury” w Myszkowie zorganizowano obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, które połączono z Dniem Dziecka. Na dzieci i ich opiekunów czekało mnóstwo różnorodnych atrakcji. Pogoda dopisała, podobnie jak mieszkańcy, którzy chętnie i licznie wzięli udział w radosnym święcie.
Impreza odbyła się w środowe popołudnie, 1 czerwca. Na scenie wystąpiły dzieci i młodzież, które umilały czas swoimi występami wokalno-tanecznymi. Zaprezentowali się soliści Studia Muzyki i Piosenki MDK. Wystawiono również przedstawienie „Doktor Dolittle”. W obchodach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Dziecka uczestniczyli również myszkowscy policjanci, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w kontekście nadchodzących wakacji.
- W trosce o bezpieczeństwo młodzieży, dzielnicowy aspirant sztabowy Tomasz Bojanek wręczał ulotki dotyczące zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą w myśl kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą”. Mundurowi zachęcali młodych słuchaczy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Jako alternatywę na używki zalecali sportowe doznania, a szczególnie polecali jazdę na rowerze – relacjonuje myszkowska Policja.
Wśród licznych atrakcji, na które mogli liczyć uczestnicy imprezy nie mogło zabraknąć przymierzenia policyjnej czapki i wejścia do policyjnego radiowozu, w którym każdy maluch mógł przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.
Prócz tego dzieci mogły brać udział w konkursach, animacjach i zabawach. Na najmłodszych czekały dmuchańce, malowanie twarzy i pokazy przygotowane przez Straż Pożarną i Policję.
Wspólną zabawę zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we współpracy z Gminą Myszków, MDK w Myszkowie, Biblioteką Publiczną w Myszkowie, MOSiR-em, Starostwem Powiatowym, Komendą Powiatową Policji w Myszkowie oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej. (es) Foto: KPP Myszków, UM Myszków

es

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe