Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 10 kwietnia 2026 17:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

MY Z REKLAMACJĄ: ZUK NIE POSPRZĄTAŁ STAROŚCIE DOKŁADNIE!

Cała społeczność Powiatu Myszkowskiego, a zwłaszcza mieszkańcy rodzinnej gminy starosty myszkowskiego z PiS-u nam panującego jest oburzona, jak Gminny Zakład Komunalny potraktował Piotra Kołodziejczyka. Dyrektor ZUK Koziegłowy Zbigniew Polak, którego pytaliśmy o karczowanie działki nr 89 w Krusinie, należącej do Piotra i Marleny Kołodziejczyków tłumaczył, że było tam dzikie wysypisko śmieci, oni takie wysypiska likwidują wszystkim mieszkańcom, a żeby się dostać na działkę starosty musieli wpierw wykarczować drzewa i krzewy. Jak wiele mieli roboty, jak dużo to kosztowało sił i środków widać po zdjęciach Google, pokazujących jak okropnie zadrzewione było pole, zanim ZUK zaczął je karczować. I nawet nie pytali, czyja to działka, bo ich to „nie obchodzi”. Wchodzą, karczują, sprzątają. Co jakiś czas sprawdzaliśmy postęp prac i w imieniu mieszkańców wyrażamy nasze, ale przede wszystkim Obywateli oburzenie.
MY Z REKLAMACJĄ: ZUK NIE POSPRZĄTAŁ STAROŚCIE DOKŁADNIE!
Działka 89 w Krusinie należy do Marleny i Piotra Kołodziejczyków. Ten drugi jest starostą z PiS. W gminie rządzi jego matka, a gminny ZUK wykarczował staroście działkę z krzaków, drzew, wywiózł śmierci. Każdy by tak chciał na koszt gminy!
Podziel się
Oceń

Bo linia naszej partii jest słuszna,  a przez sabotażystów z ZUK-u, którzy tylko pozorowali, że sprzątają, a faktycznie to zostawili na polu rolnika Kołodziejczyka niesprzątnięte gruz i odpady. Rolnik pola obsiać nie może!  Zostawili też śmieci w rowie po drugiej stronie ulicy, ale to nieważne. Na zdjęciach pokazujemy, jak za okropnym bałaganem pozostawionym przez ZUK pięknie rośnie zboże na pozostałej części 1,7 hektarowego pola. Ale przez sabotaż ZUK-u, który karczował i sprzątał, ale nie wysprzątał, rolnik Kołodziejczyk nie może reszty pola obsiać. A przecież rolnik Kołodziejczyk nie będzie sobie sam pola z gruzu sprzątał! W sytuacji, gdy z powodu blokady portów ukraińskich na Morzu Czarnym przez Ruskich, Ukraina nie może wysyłać zboża do Afryki. Zaniedbanie ZUK-u to nie tylko sabotaż, ale może nawet przyzwolenie na głód i śmierć w Afryce!
Dlatego wzywamy, aby jutro, w sobotę, 11 czerwca mieszkańcy Cynkowa, Krusina, Markowic, Rzeniszowa, a najlepiej gałego powiatu myszkowskiego, odłożyli na bok swoje obowiązki i przyjemności i razem w czynie społecznym stawili się rano skoro świt na działce 89 i dokończyli robotę. Obecność oczywiście dobrowolna, jak  dawniej w pochodach 1-Majowych. Czyli nieobecni powinni uzyskać zwolnienie u miejscowego ORMOWCA, a najlepiej zgłosić się do najbliższej jednostki Milicji Obywatelskiej. 
Obywatel  Jarosław Mazanek

/artykul/8237,kolodziejczyk-milczy-w-sprawie-dzialki-89-a-mieszkancy-donosza-o-kolejnych-nieruchomosciach


Napisz komentarz

Komentarze

Władek 31.07.2022 21:22
Co na to elektorat PiS ? Co na to europosłanka Wiśniewska ?????????

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SDFTreść komentarza: PO 25 LATACH ...???? - KPINY !!!Data dodania komentarza: 10.04.2026, 09:00Źródło komentarza: MYSZKÓW. PROKURATURA REJONOWA WZNOWIŁA ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZABÓJSTWA 16-LETNIEJ IZABELI W ŻARKACH LETNISKO W 2001 ROKU. SPRAWĄ ZAJMUJE SIE TEŻ POLICYJNE ARCHIWUM XAutor komentarza: RyskiekTreść komentarza: To jest brutalne ZEZWIERZĘCENIE sądów i {bez)prawa w naszym antyludzkim bantustanie.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 08:57Źródło komentarza: KARA BEZWZGLĘDNEGO WIĘZIENIA ZA ZABICIE KRÓLIKÓW MINIATUROWYCHAutor komentarza: ZXCTreść komentarza: TAKI ANTYLUDZKI WYROK TO SKANDAL!! A REDAKCYJNY KOMENTARZ TO UPADEK HUMANIZMU NA SAMO DNO.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 08:49Źródło komentarza: KARA BEZWZGLĘDNEGO WIĘZIENIA ZA ZABICIE KRÓLIKÓW MINIATUROWYCHAutor komentarza: AnielaTreść komentarza: Czytając takie wpisy to się nie dziwi, że co raz mniej ludzi chodzi do kościoła. Co ciekawe już „niektórym” katolikom nie przeszkadza, że na Jasną Górę są zapraszani kibole, pedofilia w kościele, egzorcyzmy salcesonem itd…Data dodania komentarza: 9.04.2026, 08:39Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIAAutor komentarza: nmkTreść komentarza: TAAK... Z PEWNOŚCIĄ....??? https://wydarzenia.interia.pl/zachodniopomorskie/news-koalicja-odcina-sie-od-slow-bylej-radnej-ko-po-jej-wpisie-w,nId,23323743Data dodania komentarza: 7.04.2026, 01:19Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIA J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Niestety, wszystko wskazuje na to, że pamiątkowy krzyż, pod którym modlił się Papież Jan Paweł II podpalili Katolicy. Za blisko znicze ustawiliData dodania komentarza: 4.04.2026, 17:08Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama