„DLA CIEBIE MAMO”

  • 20.06.2022, 07:00
„DLA CIEBIE MAMO”

Podziel się:

Oceń:

(Poraj) W piątek (28 maja) w sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju odbył się koncert ze szczególną dedykacją. Wszystko za sprawą obchodzonego niedawno Dnia Matki, który był przyczynkiem do zorganizowania tego muzycznego upominku dla wszystkich mam. Po długiej, covidowej przerwie wreszcie mogliśmy powrócić z naszymi stałymi propozycjami, a mianowicie koncertami operetkowymi, które w naszej Gminie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że bilety rozeszły się w zaledwie kilka dni, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

- Niech dzisiejszy koncert będzie muzycznym upominkiem dla wszystkich mam. Niech przyniesie nam radość i wytchnienie od problemów dnia codziennego. Jestem przekonana, że będą to znakomicie spędzone dwie godziny - mówiła zapowiadając koncert dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Magdalena Ryziuk-Wilk.

Trzech wspaniałych solistów: Anna Michalak (sopran), Klaudiusz Kapłon (tenor) i Tomasz Raczkiewicz (kontratenor) zabrali licznie zgromadzoną publiczność w piękną, muzyczną podróż. Stworzony specjalnie na tę okazję repertuar był przede wszystkim operetkowy, ale pojawiały się również piękne i wzruszające utwory dla mam i o mamach.

To nie wszystko, Tomasz Raczkiewicz dodatkowo wybrał również wiersze, które stanowiły piękne dopełnienie całości. Na końcu publiczność podziękowała artystom brawami na stojąco, a ci odwdzięczyli się piosenką na bis. Organizator koncertu – Gminny Ośrodek Kultury - przygotował zaś specjalne flowerboxy, w stu procentach wykonane ręcznie przez pracowników GOK, które powędrowały z podziękowaniami do A. Michalak, K. Kapłona i T. Raczkiewicza.

- Dziękujemy za to wspaniałe, muzyczne spotkanie, a tych państwa, którzy czują niedosyt, w szczególność Panów, którzy 23 czerwca będą obchodzić Dzień Ojca, zapraszamy do Żarek Letniska. Tam, dokładnie 18 czerwca w Amfiteatrze, odbędzie się impreza plenerowa „Powitanie Lata”, na której będzie można znowu usłyszeć naszych dzisiejszych gości. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy - mówiła M. Ryziuk-Wilk. (red)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe