SUKCES MAŻORETEK NA MISTRZOSTWACH OKRĘGU

  • 08.06.2022, 16:00
SUKCES MAŻORETEK NA MISTRZOSTWACH OKRĘGU

Podziel się:

Oceń:

(Ogrodzieniec) Na początku maja dziewczęta z Zespołu Mażoretek „Fantazja” z Ogrodzieńca wzięły udział w Mistrzostwach Mażoretek Okręgu Południowo-Zachodniego. Seniorki zdobyły tytuł I Vice Mistrza.

Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Południowo-Zachodniego odbyły się w Kuźni Raciborskiej w dniach 7-8 maja. Zmagania zorganizowane zostały przez Związek Sportowy Mażoretek. Mistrzostwa okręgu są również eliminacjami do Mistrzostw Polski, które odbędą się pod koniec maja w Dąbrowie Górniczej.

W Kuźni Raciborskiej zaprezentowały się dziewczęta z Zespołu „Fantazja” w Ogrodzieńcu. Startowały w pięciu kategoriach – 2x solo baton seniorki Kinga Machelska, 2x baton solo seniorki Kaja Łypaczewska, formacja juniorki układ sceniczny do choreografii „Time for tea”, formacja seniorki układ sceniczny do choreografii „Paper city” oraz mix formacja seniorki do choreografii „Tropical coctails”.

Wszystkie występy dziewcząt z Zespołu „Fantazja” zyskały uznanie jurorów. Tytuł I Vice Mistrza zdobyły seniorki w kategorii mix.

- Trudność elementów choreograficznych, oryginalny strój i rytmiczne osadzenie w muzyce ujęły wymagające jury. Jak podkreślają same dziewczyny, jest to zwieńczenie ciężkich godzin treningów – przekazuje Urząd Miasta i Gminy w Ogrodzieńcu. (es) Foto: UMiG Ogrodzieniec

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe