ŻOŁNIERSKI DZIEŃ SPORTU

  • 13.05.2022, 11:00
ŻOŁNIERSKI DZIEŃ SPORTU

Podziel się:

Oceń:

(Gniazdów, gm. Koziegłowy) Z okazji Dnia Sportu, obchodzonego w polskim wojsku pod koniec kwietnia, na stadionie w Gniazdowie odbyły się zawody sportowe. Uczestniczyli w nich żołnierze, którzy rywalizowali w różnych konkurencjach. Hasłem tegorocznego Dnia Sportu było #ArmiaWFormie.

W środę, 27 kwietnia w całym kraju obchodzono Dzień Sportu. Z tej okazji odbywały się zawody sportowe oraz wykłady i spotkania z ekspertami z zakresu medycyny, dietetyki i wychowania fizycznego. A to wszystko w ramach promocji zdrowego stylu życia.

Również w Gniazdowie obchodzono Dzień Sportu. Z tej okazji na tutejszym stadionie gmina gościła żołnierzy i pracowników Wojskowych Centrów Rekrutacji z Katowic, Częstochowy i Gliwic. Mundurowi rywalizowali w różnych dyscyplinach. Nie zabrakło przeciągania liny, pchnięcia kulą, czy też biegu na dystansie 3 kilometrów. (es) Foto: UGiM Koziegłowy

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe